ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
132 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Onur Aytaşkın
 • ADRES: Yedi Eylül Mah. Celal Umur Cad. No:12 Torbalı İzmir
 • TELEFON: +90 232 999 30 00
 • FAX: +90 232 853 10 75
 • GSM: Belirtilmemiş
 • WEB SİTESİ: http://www.alfemo.com.tr
 • E-POSTA: info@alfemo.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+9 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Yedi Eylül Mah. Celal Umur Cad. No:12 Torbalı İzmir

FİRMA HAKKINDA

Ev Mobilyası

Çocuk ve genç odası, ev mobilyası imalatı.

 

 

ALFEMO

Yatpa Dayn. Tükt. Malları San. Tic. A.Ş.

 

Özgün tasarımlarıyla mobilya pazarında trendleri belirleyen etkin bir marka olmak” vizyonuna sahip olan Alfemo, 1997 yılından günümüze döşemeli ve panel mobilya ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunmaya devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana  “Tüketici Memnuniyeti” ilkesinden taviz vermeyen Alfemo, mobilyada modayı belirleyen, fonksiyonel, estetik, kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri uygun fiyat politikasıyla, hızlı ve zamanında hizmet anlayışıyla sunmaktadır.

 

Çocuk ve Genç Odası Ev Mobilyası Alfemo expogi

Çocuk ve Genç Odası Ev Mobilyası Alfemo expogi

 

Geniş Ürün Yelpazesi

 

Yatak odasından yemek odasına, genç odasından oturma odasına, ev tekstilinden yatağa geniş ürün yelpazesi ile bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ve aksesuarları, 60.000 m²; kapalı olmak üzere 200.000 m²;’lik  alana yayılmıştır.  Alfemo üretim tesislerinde tamamen otomasyona dayalı, SAP sistemine entegre edilmiş yeni nesil teknolojiye  sahip, Alman menşeili, CNC ve PLC  kontrollü full otomatik, modern üretim teknikleri ile üretim yapar.

 

Çocuk ve Genç Odası

 

Çevre kirliliğine duyarlı  makineler kullanılmakta olup,   sahip olunan GS Sertifikası ve TÜV Kalite Sertifikaları ile Dünya standartlarında ürünler üretilmektedir. Alfemo, yıllık toplam 150.000 takım Yatak Odası-Yemek Odası-Genç Odası, 182.000 adet Kanepe, 40.000 Takım Oturma Grubu, 200.000 adet Yatak ve 150.000 adet Baza üretim kapasitesine sahiptir.

 

Çocuk ve Genç Odası Ev Mobilyası Alfemo expogi

Çocuk ve Genç Odası Ev Mobilyası Alfemo expogi

 

Dünya’ nı Dört Bir Yanında Varız

 

Almanya, Avusturya, İsviçre, Lichtenstein, Portekiz, Polonya,  Bahreyn, Mısır, Umman, Katar, S.Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Libya, Fas, Bulgaristan, Ukrayna, Azerbaycan ve Hindistan’da sahip olunan Walt Disney lisansı ile Mickey Mouse, Cars, Winnie The Pooth ve Princess karakterlerini genç odalarında tüketicilerle buluşturmaktadır.

 

Markamız, ülkemizde 150’ye yakın Alfemo bayisi ve 5 kıtada 60’ı aşkın ülkeye yayılmış olan 31 Concept mağaza ve 105 satış noktası ile tüketicilere ulaşmaktadır.

 

Çocuk ve Genç Odası Ev Mobilyası Alfemo expogi

Çocuk ve Genç Odası Ev Mobilyası Alfemo expogi

 

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti İçin

 

 • İlk hedefimiz olan müşteri memnuniyetini; müşteri şikayeti takibi verimliliğini ve çevre kirliliğini önleme duyarlılığı sağlayarak arttırmaktır.
 • YATPA A.Ş. yasal mevzuata ve ürün standartlarına uygun, hızlı hizmet ve zamanında teslimat ile güvenle kullanılabilir mobilya ürünleri üretir.
 • En uygun maliyet avantajı ile birlikte tüketicinin ödediği ücretin karşılığını verir.
 • Her bakışta yeniden” ilkesi ile yenilikçi, her yaş grubuna hitap eden ve trend yaratacak niteliklere sahip kaliteli ürünler sunar.
 • Kalite, Çevre Yönetim ve Müşteri Memnuniyeti Sistemleri’nin etkinliğinin sürekli olarak iyileştirilmesini tedarikçilerin ve çalışanların katkılarıyla sağlamayı taahhüt eder.

 

 

https://alfemo.com.tr/blog

 

https://www.expogi.com/kategori/mobilya/

 

 

 

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.