ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
385 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Etem Pala
  • ADRES: Barış Mah. Belediye Caddesi No:30 Beylikdüzü İstanbul
  • TELEFON: 0212 876 93 95
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.senaform.com.tr
  • E-POSTA: info@senaform.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+9 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Barış Mah. Belediye Caddesi No:30 Beylikdüzü İstanbul

FİRMA HAKKINDA

Cephe Süslemeleri

 

 

 

Duvar Paneli | Söve Kartonpiyer Ürünleri

 

Sena Yapı End. Mamül. San. Tic. Ltd. Şti.

 

Senaform Cephe Süslemeleri 2006 yılında kurulmuş, kaliteli, ekonomik ve estetik polistren dış cephe profilleri geliştirmekte uzmanlaşmış bir firmadır. Teknik kadromuz projelendirme aşamasında getirdiği estetik çözümler, CAD ve 3D grafik animasyonlarla, mimarı anlamda modern tasarımlar yaparak sunmaktadır.

 

cephe süslemeleri

cephe süslemeleri senaform expogi.com

 

Firmamızın Vizyonu

 

Firmamızın vizyonu, rekabet avantajı yaratarak , bilgi ile çalışan mutlu ve egitimli insan gücü oluşturma stratejisini hayata geçiren müşteri odaklı hizmet anlayışımızla yaşamı kolaylaştırıcı, polistren’den mamül yenilikleri Türkiye’ye ve Dünya’ya taşımaktır.   Senaform Cephe Süslemeleri misyonu yenikleri takip ederek, dünya standartlarında çevre dostu ürünler üretmektir. Çalışanlarının ve iş ortaklarının yaşam standartlarına katkı sağlamaktır. İhracatını yatırıma dönüştürerek istihdamı arttırmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

 

cephe süslemeleri fabrikası

 senaform expogi.com 1

 

Değerlerimiz

 

Değerlerimiz; dürüst, yenilikçi ve öncü, çevreci, güçlü ve hızlı, kurumsal, güvenilir olmak ve insana değer vermektir.   Senaform Cephe Süslemeleri, dış cephe yapı sistemleri üretiminin yanı sıra iç cephe yapı sistemleri üretimine de başlamıştır. Hızla büyüyen ve kurumsallaşan firmamız, yaşamın değerini bilerek dünyaya değer katan vizyonuyla ülkesine ve halkına hizmet üretmeyi amaç edinmiş, dürüst, insana değer veren, yenilikçi, öncü çevreci, güçlü, hızlı kurumsal ve güvenilir bir kuruluştur.

 

cephe süslemeleri iç mekan

cephe senaform expogi.com 2

 

Tasarım ve Arge Departmanı

 

Senaform Cephe Süslemeleri’ nin hedefi Avrupa Birliği ülkelerinden sonra Orta Asya ülkelerine yaptığı ihracatın grafiğini hızla yükseltmektir.  Tasarım ve Arge departmanıyla ürün yelpazesini genişletmekte, klasik modellerin yanı sıra modern, kullanışlı, hava şartlarına uyumlu, estetik ve yeni modelleri beğeninize sunmak için çalışmaktadır.   Senaform Cephe Süslemeleri üretimin her aşamasında en yüksek kalite ve verimi sağlayabilmek için EPS üretimini kendi bünyesinde yapmaktadır.

 

cephe süslemeleri dış mekan

 senaform expogi.com 3

 

Senaform Cephe Süslemeleri

 

Mimarların uygulamalarında aradığı dekoratif detaylara ve estetiğe sahiptir. Geliştirilmiş dekoratif yapı malzemelerimiz kullanım esnekliği, uygulama kolaylığı ve pratik montaj çözümleriyle teknik elemanların işlerini kolaylaştırır. İş gücünüzü ve verimliliğinizi arttırır.   Senaform Cephe Süslemeleri’ nin kalite yönetimini, üretim kalitesinden hizmet zamanlama koordinasyonuna kadar üretimin ve dağıtımın her aşamasında hissedersiniz.   Söve ve EPS üretimini gerçekleştirdiği Velimeşe’ deki fabrikası ve yaygın bayi ağı ile siz neredeyseniz hizmeti ayağınıza getirir.   Senaform, yapılarınızın yeni yüzü..

 

http://www.senaform.com.tr/category/urunler/

 

https://www.expogi.com/kategori/insaat-mimarlik/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.