ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
44 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hasan Öztürk
  • ADRES: Yassıören Mah. Ağaçkakan Sok. No:15/A Arnavutköy İstanbul Türkiye
  • TELEFON: 444 8 717
  • FAX: +90 212 671 9070
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.capamedikal.com.tr
  • E-POSTA: bilgi@capamedikal.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:30
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6+9 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Yassıören Mah. Ağaçkakan Sok. No:15/A Arnavutköy İstanbul Türkiye

FİRMA HAKKINDA

Medikal Sarf Malzemesi

Medikal Sarf Malzemesi

 

 

 

Çapa Medikal Sanayi ve Ticaret A.Ş.

 

Her şeyin her işin başı sağlık. 1987 yılında medikal sektöre adım atan ve 1992 yılından bu yana Çapa Medikal sarf malzemesi olarak istikrarlı büyümesini sürdüren şirketimiz, sektörde yaşanan teknolojik dönüşümde geniş medikal sarf malzemesi portföyüyle sağlıkta hizmet sunucu firmaların en büyük destek unsurlarından biri olmayı sürdürüyor. Hastanelerin ve diğer sağlık işletmelerinin temel gereksinimi olan pek çok ürünü ilk kez Türkiye ile buluşturan Çapa Medikal, bugün özel odaklanma ve deneyim isteyen sağlık sektörüne yönelik lojistik hizmetlerde yalnızca ülkemizde değil, bölge ülkeleri arasında da ön sıralarda yer alıyor.

 

Çapa Medikal Sarf Malzemesi www.expogi.com (1).

Çapa Medikal Sarf Malzemesi www.expogi.com (1).

 

Medikal Sarf Malzemesi

 

Önce İnsan” ve “İstikrarlı Fiyat” ilkelerinden ödün vermeyen Çapa Medikal, başta özel hastaneler olmak üzere kamu ve üniversite hastanelerinin, , eczanelerin ve ilgili dağıtım firmalarının medikal sarf malzemesi ihtiyacını büyük bir titizlik ve hız ile karşılayarak “Sağlık Lojistiği” alanında uzman bir paydaş olarak konumlanıyor. 2003 yılında aldığı ISO 9001:2000 kalite belgesi ile uluslararası standartlarda hizmet verdiğini kanıtlayan Çapa Medikal, bu kapsamda Ar-Ge birimi, yüksek teknolojiyle işleyen depoları ve ürün bazındaki deneyimiyle sektörün en başarılı tedarikçileri arasında yerini almış durumda.

 

Çapa Medikal Sarf Malzemesi www.expogi.com (1).

Çapa Medikal Sarf Malzemesi www.expogi.com (1).

 

Kalite ve Hız Bileşimi

 

Gerek temsilciliğini ve bayiliğini yaptığı ürünlerin kalitesi gerekse Türkiye’nin dört bir yanında gelen talepleri karşılamadaki hızıyla başarısını kanıtlayan Çapa Medikal, Temmuz 2017 itibariyle İstanbul’un her iki yakasındaki toplam 10 bin metrekare alana sahip depoları; İstanbul, İzmir ve Ankara’daki 100’ün üzerinde çalışanın görev yaptığı hizmet ve kalite odaklı ofisleriyle sağlık sektörüne katma değer yaratmaktadır. 30’dan fazla markaya ait 3000’den fazla ürünü ileri teknolojik altyapısı ile yöneten Çapa Medikal sarf malzemesi, 15 özel donanımlı nakliye aracı ile İstanbul’un 150 farklı noktasına 24 saat, diğer şehirlere ise 48 saat içinde ürün sevkiyatı gerçekleştiriyor.

 

Çapa Medikal Sarf Malzemesi www.expogi.com (1).

Sarf Malzemesi www.expogi.com (1).

 

Türkiye’den Doğan Bir Marka

 

Türkiye sağlık sektörünün gelişimine yönelik pek çok yeniliğe imza atan Çapa Medikal, farklı uzmanlıklar gerektiren ürünler sunan iştirakleri dışında, kendi bünyesindeki Nextech markası altında oluşturduğu sarf malzemesi ürün grubuyla da globalleşme yolunda önemli adımlar atıyor. Bu şekilde yalnızca Türkiye sağlık sektörüne değil, Türkiye ekonomisine de katkı sağlayan Çapa Medikal, 25. yılını kutladığı 2017 yılında Türkiye’nin ve dünyanın sağlıklı bir geleceğe emin adımlarla yürümesine yardımcı oluyor.

 

Çapa Medikal Sarf Malzemesi www.expogi.com (1).

Sarf Malzemesi www.expogi.com (1).

 

Sağlık Lojistiği

 

Ambulans ve itfaiye gibi araçların trafikte geçiş önceliğinin olmasının önemli bir sebebi vardır. Her ikisi de hayat kurtarmak amacıyla yol alırlar. Saniyelerin dahi önemli olduğu anlarda varış noktasına hızlı bir şekilde ulaşmaları son derece kritiktir. Ambulanslar hayati tehlikesi bulunan bir hastayı olay mahallinden alıp hastaneye yetiştirirken, hastanede olabilecek bir ekipman ya da malzeme eksikliği tüm bu çabayı boşa çıkarabilir.

 

http://capamedikal.com/blog/

https://www.expogi.com/kategori/saglik/medikal-malzemeler/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.