ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
178 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Giorgio Lazzarone
  • ADRES: Posta Kutusu 58, 07070 Antalya Serbest Bölgesi Türkiye
  • TELEFON: 0242 259 37 06
  • FAX: 0242 259 37 07
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.cmmyacht.com
  • E-POSTA: info@cmmyacht.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+5 = ?

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Posta Kutusu 58, 07070 Antalya Serbest Bölgesi Türkiye

FİRMA HAKKINDA

Tekne ve Yat İmalatı

Tekne ve yat imalatı

 

 

CMM Yatçılık San. Tic. Ltd. Şti.

 

C.M.M., 2001 yılında, Tekne ve Yat imalatı sektöründe uzun yıllar İtalya’da babasıyla çalışarak deneyim kazanan Giorgio Lazzarone tarafından kurulmuştur. Baba Gianpiero Lazzarone, teknecilik sektöründe 40 yıldan fazla bir zamandır deneyim sahibi olup, özellikle hız teknelerinde uzmanlaşmış ve bu tutkusu kendisini tekne yarışlarında 1983 OffShore dünya şampiyonluğuna getirmiştir.

 

Tekne ve yat imalatı CMM Yatçılık expogi.com

Tekne ve yat imalatı CMM Yatçılık expogi.com

 

12 ile 16 Metre Boylarında Tekne ve Yat İmalatı

 

C.M.M., kurulduğu günden itibaren 12 ila 16 metre boyları arasında, tamamı bünyemizde dizayn edilen ve anahtar teslim olarak üretilen 60’dan fazla gezi teknesini (Solare 40’, 43’, 46’ ve 47’ ve Blade 42’ ve 50’) Avrupa pazarına ihraç etmiş bulunmaktadır. Global ekonomik krize bağlı olarak gezi teknelerine talebin azalması üzerine, sektördeki önceki deneyimlerimiz sayesinde ticari tekne üretimi yapma kararı alınmıştır.

 

Tekne ve yat imalatı CMM Yatçılık expogi.com

Tekne ve yat imalatı CMM Yatçılık expogi.com

 

Hızlı Tekne İmalatı

 

Güney İtalya’da çalışmakta olan bir Pilot Teknesi (Pilot 40′), Adriyatik Denizi’nde bulunan bir offshore platforma servis veren, malzeme ve teknisyen taşımak üzere tasarlanmış bir hızlı tekne (Solare 13,50), Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde halka hizmet veren 3 adet yolcu teknesi (CMM 50′ 42 Pax) ve turistik gezi amacıyla üretilmiş bir yolcu teknesi (Solare 100 pax) dizayn ve anahtar teslim üretimini yapmış olduğumuz ticari teknelerden bazılarıdır.

 

Tekne ve yat imalatı CMM Yatçılık expogi.com

Tekne ve yat imalatı CMM Yatçılık expogi.com

 

Offshore Katamaran İmalatı

 

Bununla birlikte, geleceğe bakışımız çevre dostu çözümlere de yoğunlaşmaktadır. Bu bağlamda Gianpiero, elektrik tahrik gücüyle kombine edilerek çok az enerjiye ihtiyaç duyan bir deplasman gövde tasarlamış ve geliştirmiş bulunmaktadır. C.M.M., iki adet yüksek kalite epoksi yelkenli katamaranı Swiss Catamaran Concept için anahtar teslim olarak üretmiştir. Bu katamaranlar, dünyayı gezebilecek şekilde tasarlanmış offshore yelkenlilerdir.

 

Tekne ve yat imalatı CMM Yatçılık expogi.com

Tekne ve yat imalatı CMM Yatçılık expogi.com

 

Epoksi Polyester ve Vinilester Kompozit Tekne Üretimi

 

C.M.M., şimdilerde ağırlıklı olarak gerek gezi, gerekse ticari tekne sektörüne Epoksi, Polyester ve Vinilester kompozit tekne üretiminde taşeron olarak hizmet vermeye devam etmektedir. C.M.M., bölgesindeki tersaneler için iç dekorasyon üretiminde de taşeron olarak çalışmıştır. Son iç dekorasyon üretimimiz, Brilliant Boats tersanesine ait ünlü Thunderbird 1 ve 2 katamaranlarıdır. Thunderbird 2, hidrolik platformunda 1.000 metre derinliğe dalabilen bir adet Triton denizaltı taşımaktadır.

 

Antalya Serbest Bölgede 4.200 m2 Üretim Tesisi

 

Tersanemiz Antalya Serbest Bölgesi’nde 4.200 metrekarelik kapalı alan üzerine kurulmuştur,Küçük fakat dinamik işletmemiz, her türlü kompozit tekne projesini üretebilecek kapasitede olup, yıllar içerisinde her biri harika performansıyla test edilmiş geniş bir gövde kalıbı yelpazesine sahiptir.Kısa sürede büyüme ve çeşitlilik sağlama kapasitemiz ve uzun yıllar süren deneyimlerimiz sayesinde one-off ve custom tekne üretiminde doğru bir iş ortağı haline gelmiş bulunmaktayız.

 

 

https://www.cmmyacht.com/tr/cmm-yachting-antalya-ic-dekorasyon.html

 

https://www.expogi.com/kategori/su-sporlari-ekipmanlari/bot-sisme-bot-jet-ski/

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.