ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
669 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Serdar Can
  • ADRES: sakarya mahallesi 21. yıldız sokak no:22 osmangazi bursa
  • TELEFON: 05414066599
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Reklam ve Matbaa Hizmetleri

Reklam ve Matbaa Hizmetleri

 

 

 

Bursa Matbaa Reklam

 

Bursa’ lı reklam matbaa hizmetleri 2008’de bursa’ da matbaa hizmeti vererek ticari hayatına başlamıştır.  Bursa Matbaa bugüne kadar matbaacılık sektöründe faaliyetlerini sürdüren Bursa Matbaa, yüksek nitelikli iş performansıyla müşterinin çözüm ortağı olarak üzerine düşen görevi yerine getirmiştir. Bursalı Matbaa Son teknoloji ürünü makina parkımızla, baskı öncesi hazırlık çalışmalarıyla, renk ayrımından baskıya ve baskı sonrası tüm süreçlere entegre sistemimizle, Bursa Matbaa butik işleri uygun maliyetlerle gerçekleştirmekteyiz.

 

BUrsalı matbaa reklam www.expogi.com  (1).

Bursalı matbaa reklam www.expogi.com (1).

 

Matbaa Reklam Hizmetleri

 

Yıllardır istikrarlı bir şekilde, adım adım büyüyoruz. Faaliyet alanımızdaki üretim sistemleri, yönetim sistemleri, satış ve pazarlama sistemlerine yönelik gelişmeleri yakından takip ediyor, Ag-Ge çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Bursa Matbaa, tam müşteri memnuniyeti prensibi ile hareket eder. Bursa Matbaa Reklam Hizmetleri Olarak Organize Baskı ve Cepli Dosya baskı hizmetide vermekteyiz.

 

BUrsalı matbaa reklam www.expogi.com  (1).

Bursalı matbaa reklam www.expogi.com (1).

 

Gayrimenkul Satılık ve Kiralık Ev Afişleriİ 

 

SATILIK ARSA AFİŞLERİ | SATILIK ve KİRALIK İŞYERİ | DÜKKAN AFİŞLERİ

Afişlerimiz branda üzerine dijital baskı tekniği ile yapılmaktadır. Baskı kalitesi ve kalıcılığı üst safhadadır. Afişlerin Etrafı isteğe bağlı olarak dikişli, kolonlu veya dikişsiz olarak yapılabilmektedir. Kenarlarına alüminyum kapsül uygulanmaktadır. Baskı kalitesi üst düzey olduğu için yıkanabilir. Güneş ışınlarına karşı mukavemetlidir. İsteğe bağlı olarak kumaş üzerine bez afiş yapılmaktadır. Kullanılan kumaş cinsi Rashell Kumaş veya Saten Kumaştır. Kumaş afişlerimiz termal transfer veya dijital tekstil baskı ile yapılmaktadır. çok kalitelidir.

 

BUrsalı matbaa reklam www.expogi.com  (1).

Bursalı matbaa reklam www.expogi.com (1).

 

Olta Bayrağı

 

Firmamız tarafından sunduğumuz kaliteli ürünlerden biri de olta bayraktır. Şirketlerinin reklamı ve tanıtımı için ciddi meblağlar harcayan yöneticiler, Bursa olta bayrak gibi ekonomik ve önemli bir tanıtım aracını da kullanmayı tercih etmektedirler. Tanıtıma bütçe ayırırken özellikle bayrak tercihi kısmında dayanıklı ürünler almayı tercih eden müşterilerin en önemli tercihleri arasında olta bayraklar yer almaktadır.

 

BUrsalı matbaa reklam www.expogi.com  (1).

Bursalı matbaa reklam www.expogi.com (1).

 

Bursa olta bayrak

 

İç mekanlar için de dış mekanlar için de gönül rahatlığıyla tercih edilebilen Bursa olta bayrak, kendi gövdesinde 360 derece hareket edebilen ve gösteriş için herhangi bir doğa olayına gereksinim duymayan bayraklardır. KOBİ’ler ve şirketlerin tanıtım organizasyonlarında özellikle bahçe gibi açık alanlarda bir gövde üzerine sabitlenen, kendi halinde dururken her iki yanı da görünebilen bayrak çeşidi olması itibariyle oldukça kullanışlıdır.

 

Linkler 

 

http://bursalimatbaa.com/iletisim.html

https://www.expogi.com/kategori/reklam/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |