ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
172 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Burak Dinleyici
  • ADRES: Yeni Mah. Muratlı Asfaltı No: 10 Büyükkarıştıran Lüleburgaz Kırklareli Türkiye
  • TELEFON: +90 (288) 436 12 34
  • FAX: +90 (288) 436 13 63
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.atlaluminium.com
  • E-POSTA: atl@atlaluminium.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+8 = ?

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Yeni Mah. Muratlı Asfaltı No: 10 Büyükkarıştıran Lüleburgaz Kırklareli Türkiye

FİRMA HAKKINDA

Alüminyum Profil İmalatı

Alüminyum profil imalatı ve satışı

 

 

Burak Alüminyum San. ve Tic. A.Ş.

 

Alüminyum Profil İmalatı

 

Çelik, Bakır, plastik, ahşap, v.b. malzemeler yerine alüminyum, döküm, enjeksiyon kalıplama, v.b üretim teknolojileri yerine alüminyum malzemesi ve ekstrüzyon teknolojisi kullanılabilmektedir.

 

BURAK, ülkenin kendine güvenen alüminyum profil üreticisidir ve katma değerli profil üretiminde kapsamlı uygulamalarını devam ettirmektedir. Hassas kesim, CNC uygulamaları, egzantrik pres uygulamaları, eloksal (anodik oksidasyon) ve elektrostatik toz boya kaplama uygulamalarıyla müşteri beklentilerine çözüm sunmaktadır. Tasarım çözümleriyle alüminyum profilin pek çok sektörde kullanılmasını sağlamaktadır. Ar-Ge çalışmaları ve yapılandırılan Sistem bölümüyle müşterilerini desteklemekte ve öneriler sunmaktadır.

 

Alüminyum profil imalatı Burak Alümünyum expogi.com

Alüminyum profil imalatı Burak Alümünyum expogi.com

 

Alüminyum alaşımı

 

Bitmiş ürünün hafiflikle birleştirdiği yüksek gerilme mukavemeti, aşınmaya karşı direnç ve yüksek kalitede yüzey gibi özellikleri vardır. Alüminyum defalarca geri dönüştürülebilir.

 

Alüminyum profil imalatı Burak Alümünyum expogi.com

Alüminyum profil imalatı Burak Alümünyum expogi.com

 

Profil

 

Kalıp maliyeti oldukça düşüktür. Teknik sınırlandırmalar azdır. Olanakları neredeyse sınırsızdır. Profilin üretilmesini ve montajını kolaylaştıracak ayrı fonksiyonlar entegre edilebilir. Alüminyum profiller için yeni kullanım alanları bulmayı, geliştirmeyi ve mevcut çözümleri iyileştirmeyi kendimize iş olarak addediyoruz. Bu noktada alüminyumun bu avantajlarını kullanarak piyasadaki paylarını ve imkânlarını arttırmak isteyen firmalarla da yakın işbirliği içine giriyoruz.

 

 

Alüminyum profil imalatı Burak Alümünyum expogi.com

Alüminyum profil imalatı Burak Alümünyum expogi.com

 

Kolay işlenebildiği için, alüminyum profile pek çok fonksiyon yüklenebilir: Vida yuvası, topuklar, kanallar, yay için indirgenmiş materyal kalınlığı, mil, yiv, vidasız kilit, kaynaksız boru, genişletilmiş yüzey soğutma, flanş, dekoratif yüzey, eklem fonksiyonu, sürtünme desenleri, kaymayan yüzeyler, levha materyali için destek ankrajında vida yuvası, vida veya perçinler için kanallar, kauçuk kalıplar için kanallar, ahşaba veya plastiğe bağlamak için civata kanalları.

 

 

Mekanik İşlemli Profiller

 

BURAK, müşterisine yapacak çok iş bırakmak istemez. Başlangıçta ilk adımı profili mükemmel tasarlayarak atar. Sonrasında alüminyumun talaşlı imalata çok uygun olmasından faydalanarak onu istediği şekilde işler. Son teknoloji ürünü CNC tezgahlarla yüksek hassasiyetle istenen açıda kesme, delme işlemleri yaparak  ve sistem aksesuarlarını temin ederek müşterilerini montaj aşamasında çekebileceği sıkıntılardan kurtarır. Bu paket hizmetin sunumu BURAK’ta müşteri memnuniyeti adına mükemmel bir örnektir.

 

Alüminyum profil imalatı Burak Alümünyum expogi.com

Alüminyum profil imalatı Burak Alümünyum expogi.com

 

Neden ekstrüzyon yöntemiyle üretim?

Bu sorunun cevabı kesinlikle tasarımcıların hayal gücünde,kalıpçıların yeteneğinde ve bilimin ışığında. Yapılacak doğru tasarım ile ekstrüzyon için gerekli olan kuvvet düşer,malzeme akışı kalıp içerisinde her bölgede eşit hızda olur ve kalıp kaynaklı ekstrüzyon hataları ortadan kalkar. Enerji, işçilik ve hammadde tasarrufu adına kritik bir yerdedir tasarım. Ekstrüzyon teknolojisinde kalıp üretim maliyeti diğer metal yada polimer üretim yöntemlerinde kullanılan kalıp üretim maliyetlerinden oldukça ekonomiktir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.