ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
512 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Özgür Boz
  • ADRES: Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi İnönü Mah. Atatürk Cad. No: 20 41400 Gebze Kocaeli
  • TELEFON: 0 262 751 24 91
  • FAX: 0 262 751 22 22
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.braas.com.tr
  • E-POSTA: info.tr@bmigroup.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+2 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi İnönü Mah. Atatürk Cad. No: 20 41400 Gebze Kocaeli

FİRMA HAKKINDA

Çatı Sistemleri

 

 

 

Braas Çatı Sistemleri  |  Monier Yapı Çözümleri San. ve Tic. A.Ş

 

 

Braas Çatı Sistemleri, BMI Grubun, Türkiye’de çatı sistemleri üretimi ve satışı konusunda faaliyet gösteren şirketi Monier Yapı Çözümleri San. ve Tic. A.Ş’ nin ticari markasıdır.

 

çatı sistemleri

çatı sistemleri braas çatı expogi.com 1

 

Braas Çatı Sistemleri olarak, konumuz olan çatıyı, bir bütün olarak algılıyor, çatıyı örten tüm ana ve detay parçaları arasında optimum uyumun sağlanması gereğine inanıyoruz. Ancak bütünleşik bir sistem sayesinde çatının optimum fonksiyonelliğe ulaşabileceğini savunuyoruz. Bu yüzden kiremit ve detay parçaları bizim için sürekli bir araştırma-geliştirme konusu haline gelmektedir. Model tasarımlarında su sızdırmazlık,  modüler kilitlenme sistemi, sağlamlık, montajda hız gibi fonksiyonel özelliklerin yanı sıra estetiğin geliştirilmesi ile farklı görsel boyutlara ulaşmanın da gerekli olduğunu biliyoruz.

 

çatı kaplaması

çatı sistemleri braas çatı expogi.com 2

 

Modüler Çatı Sistemi

 

Geliştirdiğimiz 14 ana ürün grubundan ve onlarca üründen oluşan Modüler Çatı Sistemi, çatının; kaplamaenerji verimliliği, koruma, su sızdırmama, ısı yalıtımı, baca, yağmur suyunu yönlendirme, havalandırma, aydınlatma, iş güvenliği, estetik ve dayanıklılık fonksiyonlarını bir bütün olarak kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir.

 

 

Ürün ve Çözümlerimiz

 

Öncü ve yenilikçi kimliğimiz ile Türkiye çatı pazarına sunduğumuz yeni ürün ve çözümlerin bazılarına şu şekilde yer verebiliriz:

 

çatı sistemleri uygulama

çatı sistemleri braas çatı expogi.com 4

 

Çatı Sistemleri” kavramı, birbirine uyumlu yüzlerce detay çözümü, Kiremide 30 YIL ürün özellikleri garantisi, Modern ve klasik tüm tasarımlara yönelik olarak farklı renk, yüzey, profil ve doku alternatifleri, “Braas Akademi” projesi dâhilinde ücretsiz çatı uygulama eğitimleri, Çatı ile ilgili geniş kapsamlı bir Teknik Kılavuz, Çatının altyapı dâhil tüm ihtiyaçlarının tek elden çözülmesi, Tek bir uygulama ekibi ile çatı ile ilgili tüm imalatların yapılabilmesi, Eğitilmiş özel sertifikalı çatı ustaları ile uygulamada bilimsellik, yüksek kalite, Konusunda uzman çözüm ortakları tarafından verilen uygulama garantisi ve bakım hizmetleri Çatı ile tamamen bütünleşik güneş enerjili çatı sistemleri.

 

 

Çatı Sistemlerimiz

 

Çatı sektöründe dünya lideri olarak faaliyet gösteren Braas Çatı Sistemleri, çatı kaplama malzemesi olarak yeni nesil Braas Kiremit’i öneriyor. Braas kiremit; kendine özgü sistemik kiremitleri ile birlikte çatılarda maksimum fiziki ve estetik performans sağlıyor. Yeni nesil üretim teknikleri ile üretilen Braas Kiremit ile çatılar, çok uzaktan dahi fark edilebiliyor. 30 yıl suya ve dona karşı garantisi ile birlikte sunulan Braas Kiremit, yeni bir çatı yaptırırken ya da yenilerken ideal bir tercih olarak öne çıkıyor.

 

 

kremit

braas çatı expogi.com 5

 

Braas Çatı Sistemleri, bir kiremidi gerçek anlamda bir çatı sistemine dönüştüren yenilikçi çözümleri ile sağlıklı, uzun ömürlü, fonksiyonel ve estetik çatılar sunuyor. Kiremit altı su yalıtımından ısı yalıtımına, güneş enerjisinden yağmur derelerine kadar 14 farklı ürün grubu altında en üst kalitede üretilmiş onlarca detay çözümü ile çatılar keyifli bir yaşam alanına dönüşüyor.

 

https://www.expogi.com/kategori/insaat-mimarlik/cati-tamir-bakim-onarim/

https://www.braas.com.tr/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.