ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Bizim Mutfak

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
39 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 7:30
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+5 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Maslak Mah. Bilim Sok. Sun Plaza No: 5 A/29, Sarıyer İstanbul

FİRMA HAKKINDA

Kemik Suyu Çorba ve Bulyon

Kemik Suyu Çorba ve Bulyon

 

 

Ajinomoto İstanbul Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

Bizim Mutfak, geniş ürün çeşitliliğiyle pratik lezzetleri mutfağınıza getirmek için 2002 yılında kuruldu. Raflardaki ürünler sofralara girmeye başlayınca lezzet ustalarının değişilmez tercihi olan Bizim mutfak, 2017 yılında gücüne güç katarak Japon Gıda devi Ajinomoto bünyesine dahil oldu. Bizim Mutfak, dünyanın en büyük 14. gıda firması olan Ajinomoto’nun AR-GE çalışmalarından da aldığı güçle size en lezzetli ürünleri sunmaya devam ediyor.

 

Kemik Suyu Çorba ve Bulyon Bizim mutfak ekpogi.com

Kemik Suyu Çorba ve Bulyon Bizim mutfak ekpogi.com 1

 

Çorbadan Bulyona, Köfte ve Çıtır Pane Harçlarına

 

Çorbadan bulyona, köfte ve çıtır pane harçlarından pudinge, krem şantiden çikolata soslarına, lezzetli bir sofrada olması gereken her şey Bizim Mutfak’ta, yani sizin mutfağınızda.

 

Kemik Suyu Çorba ve Bulyon Bizim mutfak ekpogi.com

Kemik Suyu Çorba ve Bulyon Bizim mutfak ekpogi.com 2

 

Peki tüm bu lezzetlerin mutfağında kimler var?

 

Türkiye’nin en büyük toz gıda üreticisi Ajinomoto’nun İzmir fabrikasında en titiz koşullarda üretilen Bizim Mutfak lezzetleri son teknoloji AR-GE çalışmalarıyla geliştiriliyor, Türk damak tadına uygun birbirinden özel lezzetler sofralarınıza sunuluyor. Çorba, bulyon, harç ve tatlı çeşitleriyle 4 farklı lezzet kategorisinde sofraları süsleyen Bizim Mutfak ürünleri, hem pratik hem de çok lezzetli. Bizim Mutfak’ın lezzet hikayesi yeni ürünlerle birlikte tüm hızıyla devam edecek, sofralarınız pratik lezzetlerimizle renklenecek.

 

Kemik Suyu Çorba ve Bulyon Bizim mutfak ekpogi.com

Kemik Suyu Çorba ve Bulyon Bizim mutfak ekpogi.com 3

 

Hazır çorbaların geleneksel (ev yapımı) çorbalardan farkı nedir?

 

Çorbalarımız, mevsiminde toplanmış, özenle seçilmiş, hiçbir koruyucu madde eklenmemiş sebze, tahıl, kurubaklagil ve baharatlar gibi doğal malzemelerin kurutulmasıyla hazırlanmaktadır. Ev yapımı çorbalarda kullanılan gerçek malzemeleri kurutulmuş olarak, hava, nem ve ışığa karşı korunan paketlerde ve özenle hazırlanmış reçetelerin içinde size sunuyoruz.

 

Ürünleriniz gluten içeriyor mu?/ Glutensiz ürünleriniz var mı?

 

Gluten, başta buğday olmak üzere çavdar, arpa, yulaf gibi bazı tahıllarda bulunan bir proteindir. Bizim Mutfak ürünleri gluten içermektedir. Çölyak hastalarının ambalaj/etiket üzerindeki gluten uyarısını dikkate alması gerekmektedir. Üretim hatlarının farklı ürünler için ortak olması sebebiyle, ürün portföyümüzde glutensiz ürün henüz bulunmamaktadır.

 

Kemik Suyu Çorba ve Bulyon Bizim mutfak ekpogi.com

Kemik Suyu Çorba ve Bulyon Bizim mutfak ekpogi.com 4

 

Ürünlerinizdeki kaliteyi nasıl sağlıyorsunuz?

 

Modern üretim tesislerine sahip Örgen Gıda, hazırlanması kolay, Türk damak tadına uygun, kalite sürekliliği olan poşetli kuru gıda üretimi yapmaktadır. Tedarikçi seçiminden alınan hammaddeye, ürün ve proses kontrollerinden sevkiyata kadar her aşamada Gıda Güvenliği sistemini öncelikli sırada tutan Örgen Gıda, mevcut sistem ve teknolojisi ile üstün kaliteyi sağlamakta ve garanti altına almaktadır.

 

Ürünleriniz helal sertifikasına sahip mi?

 

Ürünlerimizin hiçbiri domuz eti, domuz yağı ve domuzdan elde edilen katkılar içermez. Helal belgelendirmesi tamamlanmış ürünlerimizin üzerinde Helal logosunu görebilirsiniz.

 

https://www.bizimmutfak.com.tr/corbalar/kemik-suyuna-corbalar/

https://www.expogi.com/kategori/gida-urunleri/hazir-corba-ve-bulyon/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.