ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Birsöz Gıda

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
116 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Tugay Tün
  • ADRES: Sümer Mah. 2262 / 1 Sokak No: 27 Merkezefendi DENİZLİ
  • TELEFON: 0258 261 66 13
  • FAX: 0258 242 85 31
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.birsozgida.com
  • E-POSTA: info@birsozgida.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+1 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Sümer Mah. 2262 / 1 Sokak No: 27 Merkezefendi DENİZLİ

FİRMA HAKKINDA

Pastacılık ve Dondurma Malzemeleri

Pastacılık ve Dondurma Malzemeleri

 

 

 

Birsöz Gıda Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

 

Firmamız, BİRSÖZ Gıda markası ile gıda sektöründe imalatçı firmalara hammadde konusunda, toptan tedarikçi firma olarak faaliyet göstermektedir. BİRSÖZ Gıda, her aşamada titiz bir çalışma sonucu tedarik ettiği ürünlerini piyasaya sunmaktadır. Kataloğumuzdan ve internet sitemizden ürünlerimizi inceleyip, ücretsiz keşif ve danışma hizmetinden yararlanabilirsiniz. Satış personelimiz tarafından sizlere kolayca ve hızlı bir şekilde ulaşabilmekteyiz. Çalışmalarımızı yürütürken yeni çıkan ürünleri ve teknolojiyi yakından takip ederek sizlerin hizmetine sunmaktayız.

 

pastacılık ve dondurma malzemeleri birsöz gıda expogi

pastacılık ve dondurma malzemeleri birsöz gıda expogi

Uygun Fiyat Yüksek Kalite

 

 

Yıllardan beri taşıdığımız dürüstlük ve sadakat ilkelerinden taviz vermeden müşterilerimize en kaliteli, en güvenilir ürünleri en ucuz fiyatla sunabilmek en önemli hedefimizdir. Açık bir deyişle kalite, fiyat ve dağıtım konularında tüm rakiplerimizden daha iyi konumda olmayı amaçlıyoruz. Biz kendimizi müşterinin ihtiyacı olan ürüne en kısa yoldan en avantajlı şartlarla ulaşmak için kullandığı bir vasıta olarak görüyoruz. Bizim için her şeyden önemlisi müşterilerimizin mutluluğudur.

 

 

pastacılık ve dondurma malzemeleri birsöz gıda expogi

pastacılık ve dondurma malzemeleri birsöz gıda expogi

Ülkemizin Kalkınmasına Katkıda Bulunuyoruz

 

 

BİRSÖZ Gıda bugün Turkiye’de ve dünyada her biri kendi alanında en saygın firmaların en kaliteli ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

Bunu yaparken üretici firmalarla yakın bir işbirliği içine girerek fiyat açısından büyük kolaylıklar sağlamayı da ihmal etmemektedir. BİRSÖZ Gıda, bu ülkeden aldığını bu ülkeye vermeye azmetmiş; ülke ekonomisinin, küçük girişimlerin büyük birikimlere dönüşmesi ile kalkınacağına inanan insanlar tarafından kurulmuştur.

 

 

pastacılık ve dondurma malzemeleri birsöz gıda expogi

pastacılık ve dondurma malzemeleri birsöz gıda expogi

Nesiller Boyu Devam Etmek İçin Çalışıyoruz

 

 

BİRSÖZ Gıda, ortalama şirket ömrünün birkaç yılı geçmediği ülkemizde misyonunu nesiller boyu devam ettirmek üzere kurulmuştur. Bu nedenle günlük kısa hesapların peşinde değil, bizi yarınlara taşıyacak hedeflerin peşinde koşmaya çalışıyoruz. Bizi biz yapan değerlerden taviz vermeden yarınlara doğru güvenle yol alan bir şirket olma hedefimizden hiçbir zaman sapmamaya özen gösteriyoruz

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.