ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Bin Group

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
220 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Erol Çetintaş
  • ADRES: 100. Yıl Mah. 2219 Sok. Np:29 Bin Group Plaza Bağcılar / İstanbul
  • TELEFON: 0212 4385575
  • FAX: 0212 438 55 56
  • GSM: 0555 653 68 87
  • WEB SİTESİ: http://www.bingroup.net
  • E-POSTA: erol@bingroup.net
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+9 = ?

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

100. Yıl Mah. 2219 Sok. Np:29 Bin Group Plaza Bağcılar / İstanbul

FİRMA HAKKINDA

Hijyenik ve Temizlik Ekipmanları

Hijyenik ve temizlik ekipmanları

 

 

Binsu Hijyenik ve Temizlik 

 

Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile “en iyi” olmayı hedeflemek, insan kaynaklarına gereken önemi vermek, gelişimin kaynak yaratmaktan geçtiğini unutmamak, iş ahlakını ve dürüstlüğünü “olmazsa olmaz” koşul haline getirmek ve ülkemize güç katmanın güç verdiğinin bilincinde bir dünya oyuncusu olmak Bin Group olarak en temel ilkemizdir.

Grubumuzun nihai tüketiciye hizmet veren bir şirketidir. Pazarlama , ithalat ve ihracatın yanı sıra, üretim de branşlarının arasındadır. Misyonumuz; diğer şirketlerimizde olduğu gibi kaliteli, müşteri memnuniyeti odaklı ürün ve hizmetler sunmaktır.

 

"<yoastmark

 

BNG hijyen ürünleri ile size hijyenik çözümler sunar.

 

Portföyümüzde: 2003 yılında Dünyada yepyeni bir buluş olan Cleanturn (Hijyenik klozet kapak sistemi) ve sarf malzemesi Cleanrollü büyük mali risklere katlanarak, ilk kez Türkiye de satışa sunmuştur. İthal ve ihrac ettiği Patentli olan Cleantun (Hijyenik Klozet Kapak Sistemi) nin 2003 ten beri Türkiye Distribitorlüğünü yapmaktadır.

 

"<yoastmark

 

Hijyen Konusunda Geniş Ürün Yelpazesi

 

BNG Hijyenik temizlik ürünlerinin yanı sıra Medikal ürünler, Otel ekipmanları, İstasyon Hijyen ürünleri, Profesyonel temizlik kimyasalları. Antibakteriyel BNG Kremli Köpük ve aparatları üretimi ile de hijyen ve ekonomiyi bir arada sunarak iletişim ve ticari faaliyet içinde olduğumuz bir çok kitleye kalite ve hizmeti sunmaktadır. Ürün kalitemiz. Güven çizgimiz, iş ahlakımız ile hizmetlerimiz devam edecek ve satış sonrası süren sınırsız teknik desteğimiz ile dostluğumuzu daha da yüksek çıtalara taşıma çabalarımız devam edecektir.

 

"<yoastmark

 

Endüstriyel Temizlikte Çağdaş Çözümler

 

Kurumsal kültürümüzle, gelenekleri koruyan ve çağdaş yenilikçi yapımızla portföyümüzde bulunan ürün yelpazemizle, endüstriyel temizlik ihtiyaçlarınızın tamamını karşılamayı hedefliyoruz. Şirketimizin ar-ge bölümünün siz değerli müşterilerimizin rahatına ve sağlığına yönelik yenilikleri araştırma ve biran önce sizlere sunma arzusu içindeki çalışmaları yoğun bir şekilde devam etmektedir.

 

 

http://www.bingroup.net/konseptler/

 

https://www.expogi.com/kategori/temizlik/

 

 

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.