ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
37 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Cenk Kıral
 • ADRES: Yeniköy Merkez Mh. Vatan Cd. KOU Teknopark No: 83/A-6 41275 Başiskele, KOCAELİ
 • TELEFON: +90 262 341 43 14
 • FAX: +90 262 341 38 94
 • GSM: Belirtilmemiş
 • WEB SİTESİ: http://www.bimser.com.tr
 • E-POSTA: info@bimser.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+5 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Yeniköy Merkez Mh. Vatan Cd. KOU Teknopark No: 83/A-6 41275 Başiskele, KOCAELİ

FİRMA HAKKINDA

Özel Yazılım Çözümleri

Özel Yazılım Çözümleri

 

 

 

Bimser Çözüm Yazılım A.Ş.

 

1998 yılında Kocaeli’de kurulan BİMSER Özel Yazılım Çözümleri , bilgi teknolojileri alanında yazılım çözümleri üretmek üzere bir araya gelen kişilerle yolculuğuna başladı. BİMSER, uzun yıllardan beri farklı ölçekteki ve sektördeki firmalara yönelik yazılım paketlerinden, üzerinde çeşitli iş uygulamalarının tasarlanabileceği tam bir çözüm geliştirme platformuna kadar, birbiriyle ve başka ürünlerle entegre çalışabilen geniş bir ürün yelpazesini kullanıcılarına sunmaktadır.  BİMSER’in yazılım ürünleri, bugün Türkiye’nin 1800’den fazla seçkin şirketinde, milyonu aşkın profesyonel tarafından kullanılıyor; sağladığı verimlilik ile bu şirketlere rekabet avantajı ve başarı getiriyor.

 

Özel Yazılım Çözümleri Bimser Çözüm Yazılım A.Ş. www.expogi.com (1).

Özel Yazılım Çözümleri Bimser Çözüm Yazılım A.Ş. www.expogi.com (1).

 

33′ den Fazla Ülkeye Yazılım İhraç Ediyoruz.

 

BİMSER Özel Yazılım Çözümleri, yazılımlarını bugüne kadar 33’den fazla ülkeye ihraç etmiştir. Şirketin 2017 yılında hayata geçirdiği New  York ve Rotterdam ofisleri de bu gelişimin devamı niteliğindedir. Tamamı Türk Mühendisler tarafından geliştirilen Bimser Synergy, eBA, QDMS, BEAM, ENSEMBLE ve eBA:ITSM yazılım ürünleriyle Türkiye’deki şirketlerin dijitalleşmesinde ve rekabet güçlerinin artmasında önemli rol oynuyor. Özellikle doküman ve iş akış yönetimi, süreç ve performans yönetimi, kalite yönetimi, bilgi güvenliği yönetimi, risk yönetimi, bakım yönetimi ve varlık ve bilgi teknolojileri yönetimi alanlarında sunduğu çözümler ile sektöründe lider firmaların ilk tercihi olmaya devam ediyor.

 

 

Özel Yazılım Çözümleri Bimser Çözüm Yazılım A.Ş. www.expogi.com (1).

Özel Yazılım Çözümleri Bimser Çözüm Yazılım A.Ş. www.expogi.com (1).

 

İş Süreçleri Otomasyonu

 

İş süreci otomasyonunu (BPA), verimliliği artırmayı, şeffaflığı sağlamayı ve tekrarlanabilir işlemlere uyumluluğu kolaylaştırmayı amaçlayan kurumsal bir dönüşüm olarak tanımlayabiliriz. Kurumlar oluşturdukları bir fiziksel dokümanı, kaydetmek, iş süreçleri veya onaylar için fiziksel bir yerden başka bir yere yönlendirmesi ihtiyacını ortadan kaldırmak için otomasyon ihtiyacı duyarlar.

 

 

Doküman Yönetim Sistemi

 

Kurumsal iş süreçlerinin en önemli girdilerinin/çıktılarının aslında sistem içerisinde üretilen kurumsal dokümanlar olduğunu biliyoruz. Burada ihtiyaç olan temel başarı faktörü ise bu dokümanları da organizasyonel süreçlerle entegre ederek kullanabilmemiz. Bimser’in Kurumsal Doküman Yönetim Sistemleri çözümünün güçlü entegrasyon yetenekleriyle, bu dokümanlara organizasyonun ihtiyacı olduğu zaman ilgili süreçlerin içerisinden ulaşabilirsiniz.

 

Özel Yazılım Çözümleri Bimser Çözüm Yazılım A.Ş. www.expogi.com (1).

Özel Yazılım Çözümleri Bimser Çözüm Yazılım A.Ş. www.expogi.com (1).

 

Elektronik Belge Yönetim Sistemi

 

Günümüzde insanlar, çoğu belgeyi basılı kağıt kullanarak değil, elektronik ortamda üretiyorlar. Elektronik ortamda üretilen bu belge ve bilgilerin yaşam döngülerinin yönetilmesi ise en büyük sorunlarımızdan biri haline geldi. Hızlı gelişen teknoloji ile birlikte bu belgelerin ve bilgilerin geçerliliği çok hızlı değişiyor ve dolayısıyla doğrulukları sorgulanabiliyor. Bimser’in İş Akışı Yönetim Sistemi çözümü bu yeteneklere de sahip olduğu için bu belgelerin hem oluşturulması hem de hayat döngülerinin yönetilmesi konusunda sizlere fayda sağlar.

 

 

https://bimser.com/blog/

https://www.expogi.com/kategori/bilisim-teknolojileri/dokuman-sistemleri-ve-yazilim-cozumleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.