ArabicEnglishGermanRussianTurkish

BİLGE SAC İŞLEME SAN. TİC. LTD.ŞTİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
853 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Şadan Tüfekçi
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi, Demirciler San. Sitesi E1 Blok No 349 İkitelli İstanbul
  • TELEFON: 0212 671 59 90
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

BİLGE SAC İŞLEME SAN. TİC. LTD.ŞTİ

 

Paslanmaz metal ve demir malzeme satışı

tasarımı ve işlenmesi.

 

Sac Ürünlerinde Yüksek Kalite Ve Güven

 

Geçmişten gelen deneyimlerini her geçen gün daha da güçlendirerek geleceğe taşıyan firmamız, 2003 yılı itibariyle varlığı sürdürdüğü bu sektörde sacı işleyerek, kullanıma hazır hale getirdiği yüksek kaliteli çeşitli ürünleri ile beğeni ve takdir kazanmaktadır. Firmamız tarafından saç satışı, saç bükümü, giyotin kesim, lazer kesim ve saç kesim işlemleri yapılmaktadır.

 

 Teknoloji ve Tecrübenin Buluşması

 

Firmamızın sizlere sunduğu hizmetlerde yılların getirmiş olduğu tecrübeleri, günümüzün yüksek teknolojik imkanları ile buluşturarak, bu sektörde ihtiyaç duyulan en kaliteli ürünleri üretmek, öncelikli hedefimizdir. Sunduğu ürünlerde müşterilerin memnuniyetini ve uygun fiyatlar ile kaliteyi satın almaları konusunda hassasiyet gösteren firmamız, bir ara mamül olarak kabul edilen sacın işlenmesi konusundaki uzmanlığını bu ürünleri imale hazır hale getirmek için kullanmaktadır. Bunun yanı sıra ihtiyaç duyacağınız büküm işleri de tarafımızdan özenle uygulanmaktadır. Yüksek teknolojik imkanlar ile donatılmış olan makine parkurumuzda, günümüzde bu sektörde kullanımına ihtiyaç duyulan her türlü cihaz mevcut bulunmaktadır.

Bu cihazların sunmuş olduğu teknolojik imkanlar ve alanında uzman, deneyimli çalışanlarımız sayesinde hızlı, pratik ve verimli bir çalışma sunulmaktadır.

 

 Üstün Performanslı Ürünler

 

Yaşadığımız çağda birçok alanda kullanılan saç ürünleri konusunda uzman olan firmamız, çeşitli kesim işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bilindiği üzere farklı malzemelerden elde edilen saclar bulunmaktadır. Bu ürünlerin kesilmesi ve işlenmesinde sacın niteliklerine uygun kesim tekniklerinin uygulanması kesim işleminin başarısını belirlemektedir. Firmamız tarafından yapılan özenli çalışmalarda, istenilen niteliklere uygun olan sac ürünleri elde edilmektedir.

Uzun yıllardan bu yana sunduğumuz hizmetler arasında, saç kesiminin dışında saç satışı hizmeti de bulunmaktadır.

 

Firmamız tarafından özenle imal edilen saç çeşitleri bulunmaktadır. Buna göre üretiminde ve satışında bulunduğumuz sac türleri siyah sac çeşitleri, galvanizli sac çeşitler, baklavalı sac ve gözyaşı çetalı sac türleridir. Birçok çalışma alanında sıklıkla tercih edilen ve kullanılan bu sac türlerini firmamızın sizlere sunduğu hizmetler içerisinde bularak, kolaylıkla temin etmeniz mümkündür. Bu sac ürünlerini çeşitli ebatlar ile ve en uygun fiyatlarda temin etmenizi sağlayan firmamız, geçmişte olduğu gibi günümüzde ve gelecekte kalite politikasını sürdürerek büyümeye, gelişmeye devam edecektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |