ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
90 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fatih Ekşi
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi 14.Cadde No: 14 38070 Melikgazi Kayseri TÜRKİYE
  • TELEFON: 0850 222 33 99
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: https://www.bellona.com.tr/
  • E-POSTA: info@bellona.com.tr/
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 15:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+1 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Organize Sanayi Bölgesi 14.Cadde No: 14 38070 Melikgazi Kayseri TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Bellona Mobilya

Bellona Mobilya Koltuk Takımı, Yatak Odası, Yemek Odası

 

 

 

Bellona Mobilya A.Ş.

 

Bellona Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş Erciyes Anadolu Holding’e bağlı bir grup şirketidir. Bellona, mobilya sektöründe faaliyet göstermekte olup; Bellona markası için panel mobilya (yatak odası, yemek odası, genç odası, bebek odası), oturma grupları (kanepe, koltuk takımı) ve sandalye üretimi yapmaktadır. 1995 yılında Kayseri’de kurulan Bellona, üretime 1996 yılında başlamıştır. Kendi öz kaynaklarından yaptığı yatırımlarla sürekli büyüyen Bellona, halen faaliyetlerini 117.000 m2 açık, 233.000 m2 kapalı toplam 350.000 m2 alanda sürdürmektedir. Çalışan sayısı 2.500 kişidir. Mevcut üretim kapasitesi ile Bellona sektörün en büyük ve lider üreticisidir.

 

Bellona mobilya yemek odası yatak odası expogi.com

Bellona mobilya yemek odası yatak odası expogi.com 1

 

Türkiye’nin Mobilya Markası

 

Bellona tüm faaliyetleri için temel amaç olarak belirlediği, sürdürülebilir yaşam kalitesine katkıda bulunmak hedefi doğrultusunda, Kurumsal Sosyal Sorumluluk faaliyetlerini en üst düzeyde sürdürmektedir. Süreçlerinde, sistemlerinde, ürünlerinde ve yönetimde en yüksek standartları hedefleyen Bellona, Türkiye’nin sosyal ve ekonomik yönden gelişimine etkili şekilde katkıda bulunmayı devam ettirmektedir.

 

Bellona mobilya yemek odası yatak odası expogi.com

Bellona mobilya yemek odası yatak odası expogi.com 2

 

Etik Değerleri Önemsiyoruz

Biz Bilinci değerimiz doğrultusunda paydaşlarımızla sinerji oluşturmayı, paydaş beklentileri doğrultusunda dengeli sonuçlar gerçekleştirmeyi ve oluşturulan değeri sürekli olarak arttırmayı genel strateji hedefimiz olarak belirledik. Bu hedeflere ulaşırken temel prensiplerimizi, yönetişim ilkeleri, Küresel İlkeler Sözleşmesi ve Bellona Etik Değerleri oluşturmaktadır.

 

Bellona mobilya yemek odası yatak odası expogi.com

Bellona mobilya yemek odası yatak odası expogi.com 3

 

Sosyal Sorumluluk Faaliyetleri

Bellona’ın 2011 Aralık ayında gerçekleştirdiği Stratejik Planlama Çalıştayı’nda, Kurumsal Sosyal Sorumlulu’ğu ana stratejileri arasına alarak, sosyal sorumluluk faaliyetlerinin en üst düzeyde yönetilmesini sağlamıştır. Türkiye’de sektöründe 2008 yılından itibaren pazar lideri olan Bellona, sektöründe bir ilk olarak Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) raporunu yayınlamaya başlamıştır. Her yıl Haziran ayında yayınlanacak olan KSS Raporu, tüm müşterilerimizin, tedarikçilerimizin, toplumun, hissedarlarımızın ve çalışanlarımızın bilgisine sunulacak ve faaliyetlerimize de yansıyacak geri bildirimlerle sürekli olarak geliştirilecektir.

 

Bellona mobilya yemek odası yatak odası expogi.com

mobilya yemek odası yatak odası expogi.com 4

 

Türkiye’nin En Büyük Mobilya Üreticisi

 

2008 yılından günümüze kadar Türkiye’nin en büyük mobilya üreticisi olan Bellona, İstanbul Sanayi Odası’nın İSO-500/ 2015 araştırmasına göre oluşturduğu katma değer ile Türkiye’nin 55’inci; çalışan sayısı ile de 25’inci özel şirketidir. Bellona; genç yaşına rağmen kurulduğu yıldan itibaren günümüze kadar geliştirerek taşıdığı sistem ve süreçleri ile tüm paydaşlarına güven vererek ve katma değer oluşturarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

https://www.bellona.com.tr/Konseptler

https://www.expogi.com/kategori/mobilya/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.