ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
52 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Taylan Samancı
  • ADRES: Reşitpaşa Mah. Katar Cad. İ.T.Ü. Ayazağa Kampüsü İ.T.Ü. Arı Teknokent – Motorlar Ve Taşıtlar Laboratuvarı Binası No: 2/10/1 34467 Sarıyer İstanbul
  • TELEFON: +90 212 285 24 26
  • FAX: +90 212 285 24 22
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: https://www.beeo.com.tr/
  • E-POSTA: info@sbs-turkey.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+2 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Reşitpaşa Mah. Katar Cad. İ.T.Ü. Ayazağa Kampüsü İ.T.Ü. Arı Teknokent – Motorlar Ve Taşıtlar Laboratuvarı Binası No: 2/10/1 34467 Sarıyer İstanbul

FİRMA HAKKINDA

Propolis Polen Arı Sütü

Propolis Polen Arı Sütü

 

 

Propolis

Sbs Bilimsel Bio Çözümler San. ve Tic. A.Ş.

 

BEE’O Propolis polen arı sütü ; Gıda Yüksek Mühendisi Propolis Uzmanı Aslı Elif Tanuğur Samancı, Ziraat Yüksek Mühendisi Arıcılık Uzmanı Taylan Samancı ve İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Dilek Boyacıoğlu tarafından 2013 yılında KOSGEB destekli Ar-Ge projesi ile İstanbul Teknik Üniversitesi ARI Teknokent’te kuruldu.

 

Propolis polen arı sütü expogi.com

Propolis polen arı sütü expogi.com 1

 

ABD ve Avrupa’da

 

Türkiye’de BEE’O ve BEE’O UP markaları, ABD ve Avrupa’da ise BEE&YOU markası ile doğal besin içeriği ve biyolojik aktiviteleri korunmuş propolis, arı sütü, polen, arı ekmeği ve ham bal gibi doğal arı ürünlerinden oluşan katma değerli inovatif, tamamen doğal ve sağlıklı ürünler üretmektedir. BEE’O Propolis, geliştirdiği patentli ve Tübitak inovasyon ödüllü özütleme yöntemiyle, Türkiye’de ilk kez yerli üretimini başlattığı propolisi özütleyerek, yüksek fenolik ve flavonoid içeriğine sahip, besin değeri yüksek katma değerli ürünlere dönüştürmüştür. Bee’o yaptığı projeler ve geliştirdiği ürünler ile ulusal ve uluslararası arenada 30 farklı ödüle layık görülmüştür.

 

Propolis polen arı sütü expogi.com

Propolis polen arı sütü expogi.com 2

 

Sözleşmeli Arıcılık Yöntemi

 

Bee’o, Türkiye’de  ilk defa geliştirdiği sözleşmeli arıcılık yöntemi ile kovandan sofraya tüm ürünlerin izlenebilirliğini ve etik ticaretini sağlamakta, doğrudan arıcılar ile çalışarak, eğitim ve malzeme desteği vermektedir. Halen 2500 sözleşmeli arıcısı 350.000 arı kovanı, 3000 metrekarelik tesisi ve 110 kişilik uzman kadrosu ile Türkiye’nin en büyük yerli propolis, arısütü, polen, arı ekmeği ve ham bal üreticisidir.

 

Propolis polen arı sütü expogi.com

Propolis polen arı sütü expogi.com 3

 

Büyük Zincir Market Raflarında ve Eczanelerde

 

Türkiye’de kendi e-ticaret sitesi www.beeo.com.tr üzerinden ve Carrefour Gurme, Macrocenter, Migros vb. 1500 perakende satış noktasında ayrıca BEE’O UP markasıyla 25.000 eczanede, Amerika’da ise yine kendi e-ticaret sitesi www.beeandyou.com üzerinden ayrıca Amazon, Wallmart, E-bay’de ve CVS eczane zincirleri dahil 3500 satış noktasında ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır. Bee’o aynı zamanda gıda, ziraat ve kimya mühendislerinden, eczacı, biyolog ve diyetisyenlerden oluşan 30 kişilik Ar-Ge ekibi ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nde yer alan laboratuvarları ile arı ürünleri ile ilgili tüm kalite ve gıda güvenliği test ve analizlerini, Ar-Ge çalışmalarını yürütmekte, yaptığı bilimsel çalışmalar ve yayınlar İle sektöre katkı sağlamaktadır.

 

Propolis polen arı sütü expogi.com

Propolis polen arı sütü expogi.com 4

 

Tüm ürünler %100 Doğal

 

Tüm ürünlerini %100 doğal, katkısız, doğadan gelen besin değerini koruyacak şekilde formüle etmekte ve ayrıca her parti ürünü İle ilgili tüm test ve analizleri kendi Laboratuvarlarında gerçekleştirerek piyasaya sunmaktadır. Helal, Kosher, BRC, IFS, ISO 9000, ISO 22000 ve GMP belgeli tesislerinde ürettiği, doğal ve sağlıklı ürünlerini 13 ülkeye ihraç etmektedir. Bee’o Anadolu Propolisi bir dünya markası yapma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

 

https://www.beeo.com.tr/category/propolis-damlalar/propolis-damla

https://www.expogi.com/kategori/gida-urunleri/besin-destegi-ari-sutu-polen/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.