ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
145 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Nuray Aksu Sezgin
 • ADRES: 50. Yıl Mah. A Cad. No. 110 Gaziosmanpaşa İSTANBUL
 • TELEFON: 0 212 909 29 91
 • FAX: 0 850 840 89 91
 • GSM: 0 (552) 222 3 999
 • WEB SİTESİ: http://www.bebelac.net
 • E-POSTA: info@BebelacMama.com
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+2 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

50. Yıl Mah. A Cad. No. 110 Gaziosmanpaşa İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Bebek Maması Devam Sütü

Bebek maması Devam sütü

 

 

Bebelac

Kuzi Oy. İnş. Teks. Özel Sağlık Gıda Oto San. Tic. A.Ş.

 

Bebek maması Devam sütü alanında yenilikçi ürünlerimizi Hollanda’da bulunan ve yakın zamanda yenilenen Utrecht’teki Ar-Ge merkezimizde yürütmekteyiz. Bunun yanında İngiltere, Liverpool’daki araştırma merkezimiz metabolik hastalıklar ve çocuklarda alerji üzerine özel ürünlerde uzmanlaşmıştır. Ayrıca Amerika ve Singapur’da iki uydu araştırma merkezimiz bulunmaktadır.

 

Bebelac bebek maması www.expogi.com (1).

Bebelac bebek maması www.expogi.com (1).

 

Metabolik Hastalıklar ve İnek Sütü Alerjisi

 

1990’lı yıllarda Nutricia alanında uzmanlaşmış olan SHS International (Birleşik Krallık) ve Milupa (Almanya) firmalarını bünyesine katmıştır. Böylelikle metabolik hastalıklar ve inek sütü alerjisine yönelik ürünleri de uzmanlık yelpazesine dahil eden Nutricia, İngiliz Cow & Gate bebek mamasını,Polonya Bebelac firmasını da satın alarak üç iş alanını Numico ismi altında toplamıştır.

 

Bebelac bebek maması www.expogi.com (1).

Bebelac bebek maması www.expogi.com (1).

 

Bebek Maması Devam Sütü Konusunda Misyonumuz

 

Türkiye’de 1996 yılında faaliyete geçen Nutricia, 2004 yılında bünyesine kattığı Bebelac ile bebek belenmesi ve İleri Medikal Beslenme (Advanced Medical Nutrition), çeşitli hastalıklarda tedavi sürecine destek olmak ve hastaların yaşam kalitesini artırmak amacıyla çalışmaktadır. Erişkin, pediatri ve metabolik hastalıklar alanlarına özel klinik beslenme ürünlerimizle daha fazla insan sağlığına katkıda bulunma misyonumuzu hayata geçirmekteyiz.

 

Bebelac bebek maması www.expogi.com (1).

Bebelac bebek maması www.expogi.com (1).

 

Tarihçemiz

 

Bebek beslenmesi alanında yaklaşık 100 yıllık bir deneyim mirası olan Bebelac-Nutricia, ilk olarak Hollanda’nın Zoetermeer kentinde bebek beslenmesi uzmanlığıyla kurulmuştur. Bebeklerin çeşitli beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere süt üreten Nutricia, 1905 yılında bir ilke imza atarak diyabet hastalarına özel şekeri azaltılmış süt ve guatr hastaları için iyotlu süt ürünlerini geliştirmiştir.

 

Bebelac bebek maması www.expogi.com (1).

Bebelac bebek maması www.expogi.com (1).

 

 

Medikal Beslenme

 

Medikal beslenme alanının temellerini atan bu ürünleri takiben Nutricia, pek çok hastalığa özel beslenme formüllerini hastaların hizmetine sunmuştur. 1946 yılında ilk araştırma ve geliştirme (Ar-Ge) laboratuarını açan Nutricia, beslenme ürünleri geliştirmeye başlamıştır. 2007 yılında Danone tarafından satın alınan Numico, Nutricia Advanced Medical Nutrition ve Nutricia Early Life Nutrition isimleri ile iki ayrı şirket olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Bebelac Öneriyor !

 

Bebek maması çeşitlerini gün geçtikçe istekleriniz doğrultusunda değiştirmeye devam ediyoruz. Bebek bezi, bebek giyimi, kişisel bakım ürünleri, kozmetik ürünleri, ağız ve saç bakım ürünlerini ana distribütör firma ile anlaşarak uygun fiyatlar ile sitemizde satıyoruz.

 

 

Bebelac bebek maması www.expogi.com (1).

Bebelac bebek maması www.expogi.com (1).

 

Taksitle Bebek Maması

 

Kredi kartı ile ödeme

İnternet mağazamızdan  yapacağınız alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz. 9 aya kadar taksit seçeneği vardır. Ayrıca havale / EFT ile ödeme seçenekleri de mevcuttur.

Linkler

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.