ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
522 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ender Çolak
  • ADRES: Orhanlı Beldesi, Orta Mahalle Akdeniz Sokak No:8 Tepeören Mevkii Orhanlı Tuzla 34959 İSTANBUL
  • TELEFON: +90 216 581 65 00
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Isıtma ve Soğutma Sistemleri Baymak Kombi

 

 

 

Baymak Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.

 

İklimlendirme sektöründe 50 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip olan Baymak, Tepeören’de toplam 60.000 m2 alan üzerinde, iki üretim tesisi ile faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden olan Baymak’ın Türkiye genelinde, 1000‘e yakın bayisi, 2100’den fazla satış noktası ve 1500’ün üzerinde servis teknisyeni bulunmaktadır.

 

Baymak kombi klima expogi.com

Baymak kombi klima expogi.com 1

 

BDR Thermea Grubu

 

600’ün üzerinde çalışanı bulunan ve her zaman ileri teknoloji ile üretim yapmayı hedefleyen Baymak, 2013 yılı itibarıyla %100 BDR Thermea Grup şirketi haline gelmiştir. Merkezi Hollanda olanda olan, BDR Thermea Grubu, iklimlendirme sektöründe Avrupa’nın ilk 3 şirketinden biridir.

 

Baymak kombi klima expogi.com

kombi klima expogi.com 2

 

Baymak, Isıtma, Soğutma

 

Baymak, ısıtma, soğutma, su ısıtıcıları, su teknolojisi ve yenilenebilir enerji kategorilerinde üretim, ihracat ve ithalat yapmaktadır. Isıtma ürün yelpazesinde yoğuşmalı kombi, duvar tipi ve yer tipi yoğuşmalı kazan, kat kaloriferi, panel radyatör, havlu radyatör, vana ve genleşme tankları yer alırken, soğutma split klimalar, salon tipi klimalar ve ısı pompaları ile tüketicilere ulaşmaktadır.

 

Baymak kombi klima expogi.com

 kombi klima expogi.com 3

 

Yenilenebilir Enerji

 

Yenilenebilir enerji alanında; güneş kolektörleri, biomass kazanlar, biodiesel brülörler, fotovoltaik sistemler ile sektördeki yerini alırken, su ısıtıcıları ve su teknolojileri alanında ise termosifon, termoboyler, gazlı şofben, boylerler, sirkülasyon pompaları, dalgıç pompalar, atık su pompaları, çok kademeli kendinden emişli santrifuj pompalar ve hidroforlar ile Baymak/BDR Thermea güvencesini kullanıcılarına sunmaktadır.

 

Baymak kombi klima expogi.com

kombi klima expogi.com 4

 

Baymak Geniş Ürün Gamı

 

Baymak geniş ürün gamı ile Çin’den Uruguay’a uzanan coğrafyada 65 ülkeye ihracat yapmaktadır. Kaliteli ürün yelpazemiz ve tecrübeli servis ekibimiz ile farklı pazarların ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap verebiliyoruz. İhracatta hedefimiz, Baymak’ın içinde bulunduğu her pazarda uzun vadeli ortaklıklar yaratmaktır. Baymak sahip olduğu yüksek teknik uzmanlık sayesinde, ürünlerini uluslararası pazarların özel ihtiyaçlarına göre adapte edebilmektedir.

 

Baymak kombi klima expogi.com

 

Misyon

 

Genç yaş ortalamasına sahip donanımlı kadrosuyla, Türkiye’nin yükselen hedeflerine katkıda bulunmak, hizmet verdiği İklimlendirme sektöründe BDR THERMEA’nın teknolojik gücünü de arkasına alarak sektördeki liderliğini sürdürmektir. Bu misyona hizmet etmek için rekabetçi, kurumsallaşmış, yatırım gücü olan, değişimlere hızlı ve sağlıklı tepkiler verebilen bir şirket olarak varlığını devam ettirmeyi amaçlar.

 

Vizyon

 

İklimlendirme sektöründe Türkiye sınırları içindeki liderliğimizi dünyaya taşımak ve 2023 yılında Baymak markasının dünyanın en değerli ilk 10 markası arasında yer almasıdır.

 

https://www.baymak.com.tr/urunler

https://www.expogi.com/kategori/iklimlendirme-sistemleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |