ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
549 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hüseyin Çul
  • ADRES: Mehmet Nesih Özmen Mh. Şehit Abdurrahmanay Sk. No:4/D Blok Dükkan 2 Merter İstanbul
  • TELEFON: 0212 551 33 42
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Tekstil Barkod ve Etiket

Barkod yazıcı

 

 

Sim Barkod ve Etiket Bilg. Tekn.

 

Barkod yazıcı ve etiket konusunda faaliyet gösterem şirketimiz İstanbul’un önemli tekstil merkezlerinden Merter’de faaliyet göstermektedir. Şuan için 10 kişilik uzman ekibimizle İstanbul başta olmak  üzere Türkiye’nin çeşitli illerine hizmet vermekteyiz. Barkod sistemlerinde  Yazılım, Donanım, Sarf Malzemeleri ve Teknik servis olarak 4 bölümde  hizmet vermekteyiz

 

barkod yazıcı

 yazıcı sin barkod expogi.com

 

Yazılım alanında sektör ayrımı olmadan danışmanlık hizmeti sağlayarak firmaların yazılımsal ve muhasebesel problemlerine Ana bayisi (bdm) olduğu Bay-t yazılım ile çözmektedir.

 

Barkod Yazıcılar

 

Donanımsal olarak barkodlu ürüne ihtiyaç duyan firmalara en uygun yazıcıyı  seçerek kurulum, en kullanışlı okuyucu seçerek destek, yazılıma göre el terminali seçerek hizmet ve teknik destek servisi vermektedir.

 

barkod yazıcı

yazıcı sin barkod expogi.com

 

Sarf Malzemeleri anlamında piyasadaki ithalatçı kimliğiyle Termal Transfer Ribon, japon akmaz, Saten, Rulo Karton Etiket, Sticker ve Özel Ürünleri ( Renkli Japon akmaz, renkli ribon, baskılı etiketler ve her yüzey için geliştirilebilen etiketler) piyasaya sunmaktadır.

 

barkod yazıcı

Teknik servis anlamında kadrosunda bulundurduğu alanında uzman kişilerle gerek yerinde teknik servis gerek Akbarkod merkezinde gerekse uzaktan yardım ile müşterilerinin sorunlarını en kısa zamanda çözebilmektedir.

 

Yazıcı Çeşitleri

 

Yazıcılar, baskı kalitesi özelliğine göre ayrılırlar. Yazıcı modelleri, yazıcı kafanın özelliğine göre farklılık gösterir. Argox, tsc, zebra, godex, honeywell, datamax, yazıcı fiyatları ve teknik özellikleri, kurulumu eğitimi ve teknik servis hizmetlerini inceleyebilirsiniz. zebra yazıcı, Godex yazıcı, Termal yazıcı gibi yazıcı modelleri – barkod makinası fiyatları, azıcı çeşitleri ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

 

barkod yazıcı

yazıcı sin barkod expogi.com

 

Firma olarak sizlere hem doğru ürün hem de servis noktasında profesyonel bir destek sağlamaktan gurur duyarız. Çeşitli kategoriler içerisinden tercih gerçekleştirebilir, buna göre ayrıcalıklı hizmetlerden firmamız bünyesinde faydalanabilirsiniz.

 

barkod yazıcı

yazıcı sin barkod expogi.com

 

Baskı kalitesi özelliğine bağlı olarak değişkenlik gösteren  barkod yazıcılar, etiket yazıcı ürün seçeneği dahilinde geniş bir yelpaze sunuyor. Yazıcı kafa özelliğine bağlı olarak seçim yapılabilecek ürünler, çok uygun yazıcı fiyatları ile kategori üzerinde kaliteli ürünlerle tercih  imkanı sağlamaktadır.

 

 

Zebra GC420T  Yazıcı

 

barkod yazıcı

sin barkod expogi.com

 

Fiyat Sorunuz

 

Zebra GC420T, Ribonlu ve ribonsuz 203 DPI çözünürlüğüde, 104mm genişliğindeki etiket ve stickerlara baskı yapabilmektedir. Saniyede 102mm uzunluğunda yazdırma yaptırabilirsiniz. Zebra GC420T son derece dayanıklı ve kaliteli bir cihazdır.

 

https://www.simbarkod.com/kategori/barkod-yazici

 

https://www.expogi.com/kategori/tekstil/barkod-ve-etiket-makinalari/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.