ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,006 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ahmet Aydın
  • ADRES: Osmangazi Mah. 3119. Sokak No:2 34522 ESENYURT ISTANBUL TURKIYE
  • TELEFON: 0 (212) 886 86 00
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Barkod Etiket

Barkod etiket uygulamaları

 

 

 

Doğa Barkod Etiket ve Ambalaj A.Ş.

 

Doğa Barkod Etiket ve Ambalaj A.Ş. 1993 yılında henüz sektörde yeni kullanılmaya başlanan barkod etiketi ihtiyacına cevap vermek üzere kurulmuş, başlangıç faaliyetini barkodlamada kullanılan etiketleri üretmek olarak belirlemiştir. 1993’ten günümüze kadarki süreç boyunca sektörde öncü olma sorumluluğunu daima taşımış ve gereklilik lerini yerine getirmiştir.

 

doğa sleeve etiket expogi.com

 

Gücünüze Güç Katıyoruz

 

Piyasanın ihtiyaç duyduğu çözümler konusundaki hassasiyet, Doğa Barkod Etiket’in sektördeki “lokomotif” konumunun devamını sağladığı gibi, müşterileriyle olan ilişkilerini “çözüm için ortaklık” haline de getirmektedir. Bu nedenledir ki Doğa Barkod Etiket müşterileri için daima değer katan bir tedarikçi olmayı başarmış ve çözüm ortaklarının rekabet güçlerine güç katmıştır.

 

 sleeve etiket expogi.com

 

 

Shrink Sleeve Etiket Üreticisi

 

Bugün de aynı anlayışı devam ettiren Doğa Barkod , çalışma sahasını günden güne genişletmiş ve etiket alt sektöründeki sınırlarını aşmıştır. Bu anlamda Türkiye’ nin öncü IML (kalıp içi etiket) üreticisi, öncü SHRINK SLEEVE etiket üreticisi ve öncü ISLAK MENDIL ETİKETLERİ üreticisi olmayı başarmıştır.

 

doğa sleeve etiket expogi.com

 

Yenilikçi ve Teknolojik Yatırımlar

 

Mevcut pozisyonunu muhafaza etme ve daima daha ileriye taşıyabilme gayretinde olan firma özellikle son dönemlerde teknolojiye ve nitelikli insan kaynağına yaptığı yatırımlar ile dikkat çekmekte, geldiği noktayı asla yeterli görmemekte ve sektörde gerçekleştirdiği tüm yenilikleri çözüme dönüştürüp iş ortaklarına sunmaktadır.

 

doğa barkod sleeve expogi.com

 

Ödüllü Sleeve Etiket Tasarımları

 

Bugün baskı ve kesim kalitesinde geldiği nokta sayesinde Etiket Sanayicileri Derneği’nin her sene organize ettiği yarışmada, sektörün oskarları olarak kabul gören ödülleri almakta ve motivasyonunu daima artırmaktadır.

 

 

 sleeve etiket expogi.com

 

http://www.dogabarkod.com.tr/E-Katalog/E-Katalog.html

 

https://www.expogi.com/kategori/ambalaj/etiket-ribbon-barkod/

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.