ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
611 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Aytekin Yolcu
  • ADRES: Hürriyet Mah. Muhmutbey Cad. Mine Sok. No:9 Z/1 Güneşli Bağcılar İSTANBUL
  • TELEFON: +90 212 657 30 43
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

FİRMA HAKKINDA

Mekanik Perde İmalatı

Stor Perde, mekanik perde İmalatı

 

 

Aytek Dekor Mekanik Perde

 

1989 da Mecidiyeköy de kurulan Aytek Dekor her türlü mekanik perde sistemleri satışı ve montajı ile 2003 yılına kadar bil fiil hizmet vermiştir. Bir aile şirketi olan Aytek Dekor 2003 yılında Güneşlide Mekanik Perde Sistemleri imalatına başlamıştır. Müşterilerimize vermeye çalıştığımız kaliteli hizmetin dışında en çok dikkat ettiğimiz mesele verdiğimiz sözde durmaktır. İnşallah bu çizgi doğrultusunda da uzun yıllar perde hizmeti vermeyi planlayan bir firma olma yolunda hiç durmadan ilerleyecektir.

 

Zebra Perde

 

Zebra perdeler Polyseter kumaşlardan üretilmiş sezonun en gözde perdelerindendir. Hem güneşlik hem de tül olarak kullanılabildiğinden diğer tüm perdelere nazaran daha fazla tercih edilir. Geniş ürün yelpazesi ve renk seçenekleriyle mekân ayrımı yapmaksızın her yerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Temizliği ise hafif köpüklü nemli bir bezle silinerek yapılmalı ve çok fazla suya maruz kalmamalıdır..

 

aytek dekor zebra perde expogi.com

aytek dekor zebra perde expogi.com

 

Stor Perde

 

Stor perde benzersiz desenleri ve renk koleksiyonu ile yarı şeffaf kumaşlardan ışık geçirmeyen kumaşlara kadar çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Ev ve ofis dekorasyonunda kullanabileceğiniz ideal bir sistemdir. Stor Perdeler kumaş durumuna göre yıkanma özelliği gösterebilir. Mesela bazı ürünler yere yatırılıp yıkamaya müsaittir ancak bazıları ise bunu kesinlikle kabul etmez ve hemen apre özelliğini yitirir ve bozulur Bu durumu ürünü alırken yıkama talimatını öğrenerek daha iyi yönetebilirsiniz.

 

aytek dekor stor perde expogi.com

aytek dekor stor perde expogi.com

 

PVC Dikey Perde

 

Pvc Dikey Perde hammaddesi plastik olup kesinlikle kanserojen madde İçermeyen 1.kalite plastikten üretilir. Genelde hastane klinik ve diş hekimlerinin tercihi olsada, evlerde ve ofislerde de uzun yıllar vazgeçilmez olmayı başarmıştır. Pvc Dikey Perdenin temizliği ise suyu rahatça kabul ettiği için deterjan vb temizleyici maddeler kullanılarak temizlenebilir ve herhangi bir deforme söz konusu olmaz..

 

aytek dekor dikey perde expogi.com

aytek dekor dikey perde expogi.com

 

Jaluzi Perde

 

Jaluzi perde çok uzun yıllar zirvede kalmayı başarabilmiş ve genellikle ofisler ve işyerleri için kullanılmıştır.16mm,25 mm ve 50 mm lik bant seçenekleri ile ortamınıza uygun bir görüntü sunar. Günümüzde ofis ve işyerlerinin dışında dekor amaçlı mutfaklarda yatak odalarında ve araçlarda kullanılmaktadır. Hareket edebilen bantları sayesinde İçeri giren ışığı komple kesebilir yada dilediğiniz kadarını içeri alabilirsiniz. Bu durum bulunduğunuz mekana eşsiz bir güzellik ve hava katar. Mekanik Perde sistemleri içerisinde en şık ürünlerden biri olan jaluzi perdenin temizliği ise çok kolaydır. Suyu kabul ettiği için temizlik maddeleri kullanılarak rahatça yıkanabilir.

 

 

aytek dekor jaluzi perde expogi.com

aytek dekor jaluzi perde expogi.com

 

 

http://www.aytekdekor.com/olcu-nasil-alinir/

 

https://www.expogi.com/kategori/ev-tekstil-urunleri/perde/

 

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.