ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Sevimli Deri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
494 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Engin İri
  • ADRES: İzmir Serbest Bölge Ardıç Sok. No:14 Menemen İZMİR
  • TELEFON: +90 232 842 62 10
  • FAX: +90 232 842 62 09
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.sevimlideri.com
  • E-POSTA: info@sevimlideri.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
9+1 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

İzmir Serbest Bölge Ardıç Sok. No:14 Menemen İZMİR

FİRMA HAKKINDA

Ayakkabılık ve Çantalık Deri

Ayakkabılık ve çantalık deri imalat fabrikası.

 

 

Sevimli Deri San. Tic. Ltd. Şti.

 

Ayakkabılık ve çantalık deri imalatı yapan Sevimli Deri  markasıyla 1967 yılında İzmir’de üretime başladık. Fabrika  binamız  12.500 m2 kapalı alana sahiptir. Üretim kapasitemiz yıllık 600.000 m2  bitmiş ayakkabılık ve çantalık deridir. İmalatımız oğlak, kuzu ve süt dana derisinden yüksek kalitede işlentiyle gerçekleştirilmektedir. Sevimli Deri olarak, kalitede her gün bir  önceki günden daha iyiyi üretmeyi şiar edindik.

 

ayakkabılık ve çantalık deri sevimli deri expogi

 

Müşterilerimize hizmette, kalitede ve standartta süreklilik en önemli prensiplerimiz dendir. İstanbul’da Merter ve İtalya’da Milano showroomlarımız ve satış yerlerimizle Avrupa ve Uzakdoğu’nun en büyük ayakkabı ve çanta markalarının ayakkabılık ve çantalık deri ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Müşterilerimizle her yıl Lineapelle Milano ve APLF Hongkong fuarlarında sezon ürünlerimizi tanıtmak üzere buluşuyoruz.

 

 

Hızlı ve Esnek Üretim ile Zengin Ürün ve Renk Yelpazesi…

 

Günlük 8.000 m3 kapasiteli modern bir arıtma tesisine sahip olan İzmir Serbest Bölgesinde 12.500 m2 lik kapalı alanda kurulu olan Sevimli Deri’de çevre ile uyumlu kimyasallar ve üretim yöntemleri seçilerek uygulanır.

 

sevimli deri expogi

 

Yüksek Kapasiteli Üretim Hattı

 

Yıllık üretim kapasitesi 600.000 m2 olup yönetici ve çalışanlarının tüm enerjilerini üretimde kalite ve standardizasyona verdiği fabrikamızda dünyanın her yerinden ithal ettiğimiz yüksek  kalitedeki ham deriler işlenerek koyun, kuzu, oğlak, keçi ve süt danası derilerinden  mamul, ayakkabı, bot, çizme ve çanta yapımına uygun deriler üretilmektedir.

 

Son Teknoloji ile Modern Üretim…

 

 

“Kalite ve hizmette her geçen gün daha iyisini hedefleyen Sevimli Deri, ayakkabılık ve çantalık deri sektörü için son teknoloji ile modern üretim yaparken çevre ve işçi sağlığı ve güvenliği konularında da en üst düzeyde hassasiyet göstererek ve gerekli likleri istisnasız yerine getirerek toplam kalite anlayışını tüm çalışma prensipleri ile iç içe tutmaktadır. Sevimli Deri sahip olduğu  ISO 9001 – ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgeleri ile ispatlandığı üzere kalite, hizmet, çevre ve işçi sağlığı konularında uluslararası standardizasyona sahiptir. “

 

sevimli deri expogi

 

Kalite Politikamız

 

Kaliteyi şirketimiz için ulaşılan ve korunan bir düzey değil, yenilenen ve geliştirilen bir hedef görerek, ekip çalışması anlayışıyla, teknoloji ve gelişmelerden kopmadan, eğitimin ve disiplinli çalışmanın gücüyle uluslararası lider bir marka olmak amacıyla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

 

 

https://sevimlideri.com/fuarlar

 

 

https://www.expogi.com/kategori/tekstil/deri/

 

 

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.