ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,115 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Atatürk Cad. No: 87/2 Üzümlü Beyşehir Konya
  • TELEFON: +90 (332) 524 66 16
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

AKSA ARMS  / AKSA SİLAH İNŞ. MET. SAN.TİC.LTD. ŞTİ.

 

Silah Sanayinde Yerli Av Tüfeği Üreticisi Olarak

Faaliyet Göstermektedir.

 

aksa arms av tüfeği expogi.com 3

 

Aksa Arms

 

Dünyada en büyük av tüfeği satış ağından birini kurmayı amaçlayan Aksa silah şirketi tarafından, 2013 yılı itibariyle faaliyetlere başlanmıştır.  Av Tüfeği Üreten firmamıza ait tesislerin kapalı alan üzerine yerleşmiş olan  1.500 m2 ve 40’dan fazla deneyimli uzman personel ile CNC yüksek kalitede üretim yapılmaktadır. Üstün standartlarda havalı tüfek, av tüfeği ve spor tüfekler gibi çeşitlerde üretilen ve dünyada birçok  ülkede satılan ürünlerimiz her geçen gün çeşitliliğini artırmaktadır. Teknoloji ve modern ekipmanlar ile kaliteli av tüfeği üretimi kapasitemiz günümüzde oldukça artmıştır.

Dünya çapında ileri teknolojiden faydalanarak kaliteli ürünler üretimi yapmak. Ve silah endüstrisinde tüm talebin karşılanması ile sektörde iz bırakan bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz

Sürekli gelişen ve daima müşterilerimize daha iyi ürünü sağlamak. Rekabet ortamında teknoloji ve kaliteli ürün ile tercih edilen olmak ve ürün yelpazesini artırmak

 

Kalite Politikamız

Tüm çalışanlarımız ve modern tesisimiz ile birlikte ulusal ve uluslararası standartlara uygun üretim yaparak zamanında, kaliteli, doğru ve eksiksiz ürün teslimatı gerçekleştirmek

aksa arms  expogi.com 5

 

Aksa Arms Av Tüfekleri En İyi Tercihiniz

Mükemmel dayanıklılık ürünü olan Aksa Arms av tüfekleri, üretimde tercih edilen malzeme sayesinde etkilere karşı dirençlidir. Düştüğünde ve korozyon gibi durumlarda mekanik hasarı en aza indirgemek için özel bir tasarımla işaretlenmiştir. Her bir avcı tüfeği modeli tasarım ve stil olarak farklı olmakla birlikte, tüm Aksa Arms av silahı modelleri, müşteriye özel olarak tasarlanmaktadır.

https://www.aksaarms.com/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |