ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
655 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fatih Aşçı
  • ADRES: Atatürk Bulvarı Deposite Ofis A1 Blok K:4 403D Başakşehir İstanbul
  • TELEFON: 0 212 651 05 15
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:000 / 18:30

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Dijital Reklam

Dijital Reklam

 

 

 

Astajans İletişim ve Reklamcılık A.Ş.

 

Temelleri 2008 yılında Fatih AŞCI tarafından atılan Astajans dijital reklam , 10 yılı aşan yolculuğunda, yeniliğin ve değişimin Türkiye’deki öncü şirketlerinden biri haline geldi. 2012 yılında, Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı H.Kaya AŞCI ile ortaklık yapısına geçilerek, Astajans İletişim ve Reklamcılık A.Ş. şirketi kuruldu.

 

Dijital reklam astajans expogi.com

Dijital reklam astajans expogi.com

 

Reklamcılık Sektöründe Söz Sahibi

 

Astajans A.Ş. kısa zamanda büyük projelere imza attı. Dijital Reklam alanında sektörün önemli şirketi haline gelen Astajans; markalaşma süreçleri, kurumsal kimlik, creative çalışmalar, web ve internet çözümleri, prodüksiyon, etkinlik ve organizasyon hizmetleri ile müşterilerine farkındalık kattı. 2018 yılında; genç, dinamik ve inovatif yapıya geçiş aşamasında, yeni girişimleri ve iştirakleri ile yeni yapıya geçildi. 2018 mayıs ayında, Finans ve Mali işler alanında uzmanlaşmış Elif Atay AŞCI yönetim kuruluna dahil oldu. Tüm çalışmalarını ciddi ve titizlikle yapıp bir değer ortaya çıkarma çabası güden Astajans için değer; işin kalitesidir.

 

Dijital reklam astajans expogi.com

Dijital reklam astajans expogi.com

 

Matbaa, Dijital Baskı ve Tabela Çözümleri

 

Sizin için en iyi çözümleri üretip, koordinasyonunu sağlayarak profesyonel hizmet anlayışıyla, ürünlerinizi ortaya çıkarıyoruz.

Ofset baskı nedir?

 

Ofset baskı, 1904 yılında, Amerikalı Ira W. Rubel tarafından bulunmuş, genellikle (teneke ofset hariç) kağıt yüzeyine baskıda kullanılan baskı tekniği. Günümüzde kitapların, gazetelerin, dergilerin, broşürlerin, faturaların, kartvizitlerin ve karton ambalajların basımında kullanılır.
Ofset ismi dilimize ingilizce de “OFF-SET” kelimesinden geçmiştir. Sırasıyla Mürekkebin endirek yolla kauçuk vasıtasıyla kağıda geçmesi demektir. Her türlü belli gramaja kadar Kağıt nevi materiyal üzerine baskı sonucu alması mümkündür.

 

 

Dijital reklam astajans expogi.com

Dijital reklam astajans expogi.com

Ofset Baskı Teknolojisi

 

Günümüzde en yaygın olarak kullanılan baskı tekniği olan ofset baskıda, bilgisayarda hazırlanan görüntü önce metal (alüminyum) bir kalıba aktarılır ve bu kalıp daha sonra baskı makinesine takılır. Su ve yağın birbirine karışmaması prensibi esas alınan bu baskı türünde metal kalıptaki görüntü, kauçuk adı verilen bir merdane aracılığıyla kağıt üstüne basılır.

 

Dijital reklam astajans expogi.com

Dijital reklam astajans expogi.com

 

Ofset Baskı Kalitesi

 

Ofset baskı kalitesinin bugünkü seviyeye ulaşmasındaki en büyük etken, film montaj gibi hem zaman alan hem de maliyeti arttıran bir ara işlemi tamamiyle ortadan kaldıran, bilgisayardaki görüntüyü doğrudan kalıba kataran CTP teknolojisinin ortaya çıkmasıdır. Kısacası tüm baskı materyalleri, kurumun hizmetini basılı görsellerle anlatma, tanıtma şeklidir.

 

https://www.astajans.com/tr/anasayfa#works

 

https://www.expogi.com/kategori/reklam/dijital-reklam/

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |