ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
206 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hakan Günseli
  • ADRES: Köprübaşı Mahallesi Selanik Caddesi No:255 Tekkeköy Samsun Türkiye
  • TELEFON: 0362 266 59 29
  • FAX: 0362 266 59 39
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.aseltech.com.tr
  • E-POSTA: info@aseltech.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:30
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6+3 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Köprübaşı Mahallesi Selanik Caddesi No:255 Tekkeköy Samsun Türkiye

FİRMA HAKKINDA

Cerrahi Aletler

Cerrahi Aletler

 

 

Asel Tıbbi Aletler A.Ş.

 

ASEL TIBBİ ALETLER A.Ş ; cerrahi aletler sağlık sektöründe ulusal ve uluslar arası alanda hizmet veren tecrübeli , öncü , yatırımcı ve ar-ge faaliyetlerine önem veren bir aile şirketidir. Türkiye’ nin önde gelen üreticileri ve dağıtıcılarından birisidir. Ana üretim alanlarımız; sağlık kurum ve kuruluşlarının bütün branşları için medikal ve cerrahi aletler,  sterilizasyon konteyner  sistemleri ve aksesuarları. Sterilizasyon tel-sac petleri,  silikon çim ve aksesuarlar ve hastane terlikleri dir. Diğer ürünler için üretim ve geliştirme çalışmaları yapılmaktadır.

Cerrahi aletler aseltech asel tıbbi aletler expogi

Cerrahi aletler aseltech asel tıbbi aletler expogi

Toplam Kalite Yönetimi

ASEL TIBBİ ALETLER A.Ş , ürün tasarımından satış sonrası servisine kadar üretimin her aşamasında Toplam Kalite Yönetimi Sistemi’ni sıkı sıkıya uygulamaktadır. Sürekli değişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek ve müşterilerin beklentilerine cevap  verebilmek için konusunda uzman personelimizin varlığı, teknolojik gelişmeler ve  metotları, kaliteli hammaddenin imalat sürecinde kullanılması firmamıza Türkiye pazarında üstün konumunun devamını ve dünya pazarında  yer edinmesini ve hızlı büyümesini sağlayacaktır.

Müşteri Memnuniyeti

Asel Tıbbi Aletler A.Ş Uluslararası standartlarda kalite güvencesi, toplumsal sorumluluk anlayışı, çevreyi koruma prensipleri ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda sağlık sektöründe öncü ve güvenilir kuruluş olarak hizmet vermeye devam edecektir.

Cerrahi aletler aseltech asel tıbbi aletler expogi

Cerrahi aletler aseltech asel tıbbi aletler expogi

Cerrahi Aletler

ASEL TIBBİ ALETLER A.Ş, müşterilerden gelen siparişler doğrultusunda ham halde yada yarı işlenmiş halde bulunan malzemeleri , Samsun’da bulunan fabrikasında işleyerek nihai ürün haline getirir. Üretimde klasik makine ve yöntemlerin yanı sıra modern üretim makineleri ve modern üretim teknolojileri  kullanılmaktadır. Üretim sürecinin her aşaması büyük bir titizlikle ve dikkatle yürütülür.

 

Cerrahi aletler aseltech asel tıbbi aletler expogi

Cerrahi aletler aseltech asel tıbbi aletler expogi

Korozyon Dayanımı , Yüksek Fonksiyonellik

 

Tüm cerrahi aletlerimizde mükemmel korozyon dayanımı , yüksek fonksiyonellik ve sağlamlık öne çıkan en önemli özelliklerdir.Cerrahi alet başlığı altında bulunan ürünlerimiz sağlık kurum ve kuruluşlarının cerrahi branşlarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek çeşitliliğe sahiptir. Tesislerimizde , cerrahi aletler başlığı altında ; Genel Cerrahi, Ortopedik Cerrahi, Beyin Cerrahi, KBB, Kalp ve Damar cerrahi, Üroloji, Mikro Cerrahi, Jinekoloji ve Plastik Cerrahi aletleri üretilmektedir.

Steril Konteyner Sistemleri

Tüm Sağlık Kurum ve Kuruluşlarında, farklı amaçlara hizmet etmek üzere tasarlanmış ve üretilmiş , birçok değişik model ve ölçüde konteynerlerimiz bulunmaktadır. Tıbbi alet ve ekipmanların sterilizasyonu , sterilize edilmiş aletlerin steril halini koruması  ,  steril halde olan bu aletlerin taşınması, birimler arası nakli ve depolanması için tasarlanmış konteynerler bunlara örnektir. Konteynerlerimiz, tel sepetler, silikon çimler, textil ürünler , filtreler , etiketler vb. çok sayıda aksesuarla firmamızca desteklenmiştir.

Cerrahi aletler aseltech asel tıbbi aletler expogi

Cerrahi aletler aseltech asel tıbbi aletler expogi

Anodize Alüminyum’ dan Üretilmektedir

 

Üretimini gerçekleştirdiğimiz konteynerler anodize alüminyumdan üretilmektedir. Kutu ve kapağı delikli yada sadece kapak delikli modelleri mevcuttur. Tüm konteyner modellerimize , uzun süreli depolama ve sterilizasyon bütünlüğünü korumak amacı ile opsiyonel olarak Güvenlik Kapakları takılabilir. Setlerin kolayca tanımlanabilmesi için tüm konteynerler ve güvenlik kapakları altı farklı renkte üretilmektedir.  Konteynerlerin taşıma sapları ve konteynerlerin her iki yüzünde sterilizasyon ve bölüm bilgilerinin rahatlıkla görünebilmesi amacı ile etiket takma yuvaları bulunmaktadır.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.