ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
545 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Serhat Mehmet Çağdaş
  • ADRES: İstanbul Anadolu Yakası OSB Mermerciler Cad. No:11 Tuzla İstanbul TÜRKİYE
  • TELEFON: 0216 510 83 48
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Asansör ve Yürüyen Merdiven

 

 

 

Ventus Asansör ve Yürüyen Merdiven San. Tic. A.Ş.

 

Vevtus Asansör yürüyen merdiven, şirket içi ve şirket dışı iletişimiyle, deneyimli, yetenekli ve işinin  ehli kadrosuyla, her türlü asansör yürüyen merdiven ve yürüyen bantların; imalatı, toptan ticareti, ithalatı, ihracatı, montajı, modernize edilmesi, servis ve bakımı ile  her çesit yedek parça ve malzemenin ithalatı, ihracatı ve toptan ticareti konularında  hizmet vermekte ve güçlü, deneyimli çalışma kadrosuyla asansör merdiven sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

 

 

asansör yürüyen merdiven

asansör ventus asansör expogi.com 2

Özel ve Modern Dizaynlar

 

Ventus olarak hedefimiz; uzun yıllar boyunca bu sektörde hizmet vermiş, uluslar arası tecrübe, teknik birikim, beceri ve is disiplinine sahip değerli kadromuzla birlikte çağdaş, teknolojik gelişmelere uygun, özel ve modern dizaynlarımızı kaliteli, etkin hizmet anlayışını ön planda tutarak müşterilerimize sunmak ve Türkiye pazarında uluslar arası markalar ile rekabet eden bir marka yaratmaktır.

 

 

asansör yürüyen merdiven

ventus asansör expogi.com 1

Ventus “kaliteli ürün – iyi hizmet” ilkesinden ödün vermeden çizgisini ve hedeflerini daha yukarılara taşımaktadır. Ülkemiz asansör merdiven sektöründeki gelişmeleri yakından izleyen Ventus, gelen talepler doğrultusunda her geçen gün ürün yelpazesini biraz daha genişletmektedir.

 

 

asansör yürüyen merdiven

asansör merdiven ventus asansör expogi.com 7

Ventus; güçlü vizyonu, müşteri odaklı liderlik anlayışı ve 10 yılın üzerinde uluslar arası firmalarda hizmet vermiş kadrosuyla başarıya ulaşmayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak ve hizmetteki tüm sınırları ortadan kaldırmak için büyümekte ve müşterilerinden aldığı destekle daha iyi hizmet vermek için çalışmaktadır. Ventus, kurulduğu günden itibaren “Müşteri Memnuniyeti” ilkesinden şaşmadan sizlere uzun seneler hizmet vermeyi arzulamaktadır.

 

 

asansör yürüyen merdiven

asansör  merdiven ventus asansör expogi.com 6

 

http://www.ventus.com.tr/montaj-referanslarimiz

 

https://www.expogi.com/kategori/asansor-ve-yuruyen-merdiven-sistemleri/

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |