ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
680 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Caner Erarslan
  • ADRES: Soğanlık Orta Mh. Yanlız Selvi Cd. Güzelgün Sk. No:19 Kartal İstanbul
  • TELEFON: +90 216 441 73 11
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Asansör ve Yürüyen Merdiven

Asansör

 

 

Cersan Asansör İnş. Ltd. Şti.

 

Asansör sistemleri imaları yapan firmamız bugün yurt içinde ve dışında insan, sedye, yük ve servis hizmetlerinde kullanılan elektrikli ve hidrolik asansör ler ile yürüyen merdivenler, bina  içi-dışı konstrüksiyon, kuyu oluşumu gerektiren ekstrem projeler üzerinde uzmanlaşmış olup müşterilerin konvansiyonel ve yenilikçi taleplerini TSE-CE ve ISO kalite standartlarına uygun olarak yerine getirebilecek yeterliliklere sahiptir.

 

cersan elevator expogi

 

Emlak Konut, TOKİ, Kiptaş projelerinde yer alan firmamızın müşterileri arasında vakıf, eğitim, öğretim kurumları, holdingler ve bağlı inşaat şirketleri, oteller, otomotiv şirketleri bulunmaktadır.

 

Projelendiriyor ve Yapıyoruz

 

Yurt içi ve yurt dışında her türlü standart asansörleri yapmakta olan Cersan , standart dışı  kuyuları bulunan projelerde risk analizleri ve proje tasarımları yapmaktadır.

 

cersan elevator expogi

 

Sektörde standart dışı asansörler kuyuları bulunan projeleri gerçekleştirebilme konusundaki  eksikliği gören firmamız konusunda uzman kadrosu, tedarikçi partnerleri ve 20 yıllık montaj tecrübesini kullanarak sektörün bu açığını kapatmayı hedeflemiştir.

 

 

Şahıs İçin

 

İnsan asansörleri diye de adlandırılan bu tür, binaların projelendirilme aşamasında yapılan trafik hesaplamalarına ve avan projelerine uygun olarak imal edilip, montajı yapılır.

4 kişiden 21 kişiye kadar kapasiteye sahip yapılabilen şahıs asansörlerinin hızları, binanın yüksekliğine göre 0,63 m/sn den 3 m/sn kadar çıkar.

 

cersan elevator expogi

 

Uygun şartlar sağlandığı taktirde yerinde keşif yapıldıktan sonra imalat ve montaj aşamasının sonuna kadar tüm aşamalar, tecrübeli ekiplerimiz tarafından kontrol edilerek son kullanıcıya en uygun hale getirilir.

 

 

Panoramik

 

Panoramik asansörleri diğerlerinden ayıran en büyük özellik yan ve arka cephelerinin camdan olmasıdır. Bu sayede kullanıcılara kapalı asansör kabinlerine nazaran ferah bir ortam olanağıyla görsel bir keyif sağlanır.

 

cersan elevator expogi

 

Ayrıca kapalı asansörlerin verdiği huzursuzluk ortamdan uzaklaştırılarak  asansör korkusu olan kişilere de kullanımını cazip hale getirir ve dışarının görünebilir olması ziyaretçilerin farklı hizmetleri fark edebilmelerine de olanak sağlar.  İsteğe göre kare, üçgen vb dizaynları yapılabilir. Panoramik asansörlerin camları herhangi bir tehlike  anında yolculara zarar vermeyecek kırılmaz camdan imal edilir.

 

Araç İçin

 

Bu tür asansörlerin yük taşıma kapasitesi 2,5 ton ile 8 ton arasında değişkenlik gösterir. Araç asansör tasarımları müşterinin talebine göre tasarım açısından farklılıklar gösterebilir.

 

cersan elevator expogi

 

Artış gösteren araçların otopark sorununu azaltan araç asansörleri, binalarda otopark amaçlı alanların yetersizliği durumunda kullanılır. Bu asansörler ile bina üstleri ve bodrum katları otopark olarak kullanılabilmektedir.

 

20 yıllık tecrübe ve bilgi birikimiyle firmamız standartlara uygun, bina yapısına işlevine hizmet verecek şekilde asansörlerin yapılmasının sağlanması açısından inşaat taahhüt firmalarına elevator ve yürüyen merdiven sistemleri konusunda da danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

http://cersanasansor.com/yuruyen-merdiven-bant-sistemleri/

 

https://www.expogi.com/kategori/asansor-ve-yuruyen-merdiven-sistemleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |