ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,008 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İsmail Yıldırım
  • ADRES: Taşdelen Mah. Atabey Cad. No:9 Çekmeköy İstanbul - TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 (216) 420 24 76
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Asansör İmalatı

Asansör imalatı

 

 

Ametal Asansör San. ve Tic. A.Ş.

 

AMETAL asansör ; 1988’de, üretim teknolojilerinin henüz yeni olduğu bir süreçte asansör ler için kumanda tablosu ve buton/ butonyer  üretmek için kuruldu.

 

ametal expogi.com

 

Kurucu vizyonu; ürün ve sağladığı hizmetlerde sürekli gelişmek, değişen teknoloji ve ihtiyaçlara uyumlu olarak yükseltmekti. Sektörüne sağladığı özgün kaliteli ürünler, değişken müşteri taleplerini karşılayabilecek ölçüde kendini yenileyen Ametal’in sadece Türkiye’de değil, global ölçekte bir dünya markası olmasını sağladı.

 

 

ametal expogi.com

 

Dünyadaki trendleri analiz etmek, ihtiyaçlara uygun özel çözümler üretmek  AMETAL’in temel felsefesidir. Bugün, uzmanlaştığı Buton/Butonyer/Göstergeler ve Yük Ölçme sistemlerinin desteklediği Aries Komple Asansör Sistemleriyle müşterilerine kurulumu kolay çözümler sunmaktadır.

 

Kurumsal  DEĞERLERİMİZ

 

Profesyonel Yaklaşım

 

Kalite ve hız güçlü noktalarımızdır. İhtiyaca uygun, çözüm odaklı çalışırız. Aries Komple Sistemlerimiz güvenlik, kalite, işlevsellik ve kolay kurulumu garanti eder.

 

ametal expogi.com

 

Etik Duruş 

 

İşbirliği yaptığımız her coğrafyada; insana, çevreye ve yasalara saygıyı ön planda tutarız.

 

Samimiyet

 

Müşterilerimize samimi ve güler yüzlü hizmet sunmaya önem veririz. Müşterilerimizi dinler, değişen ihtiyaçlarına odaklı ürün ve hizmetleri geliştirmek için çalışırız.

 

ametal expogi.com

 

Öncülük

 

İşinde uzman ekibimizle, müşterimizi anlayarak, kendimizi sürekli yenileme fırsatları yaratırız.

 

Birlikte Kazanmak

 

“Sular Yükselirse Tüm Gemiler Yüzer” Ametal’de, yürütülen Ar-Ge çalışmalarının, firma menfaatlerinin yanı sıra, sektör ve ülke yararına da olması gerektiği bilinciyle çalışırız.

 

 

VİZYONUMUZ – MİSYONUMUZ

 

Vizyonumuz

 

Konusunda dünya ülkeleri arasında; üretim, pazarlama ve satış yapan en iyi firmalardan biri olmayı sürdürmek, tüketiciye en üst düzeyde ürün ve hizmet sunmak, örnek firma olmak…

 

ametal expogi.com

 

Misyonumuz 

 

İnsan kaynaklarına önem vererek geleceğe hazırlanmak, sahip olduğu teknolojik donanımını sürekli güncellemek, gelişen imkanlarla müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini daha kısa sürede ve en iyi fiyatlarla daha kaliteli olarak sağlamak…

 

 

KALİTE POLİTİKASI

 

 

Ametal  A.Ş. olarak, objektif kriterlerdeki  denetimler ve mesleki eğitimler ile müşterilerimiz için ürettiğimiz; kabin, kat butonyer ve göstergeleri, fotoseller, elektronik kumanda tabloları, elektronik yük ölçme ve paket  asansör sistemlerinin sürekli aynı kalite çizgisinde olmasını sağlarız.

 

ametal expogi.com

 

Toplam kalite yönetim sistemi dâhilin de, her alanda  sürekli iyileştirme ve geliştirme yaparak, yurt dışı ve yurt içi müşteri taleplerine uygun özelliklerdeki ürünleri, optimum maliyet ve yüksek kalitede üreterek, yaygın ve hızlı dağıtım yapmak için çalışırız.

 

Toplam Kalite Felsefesi

 

Yüksek müşteri memnuniyetini hedefler, bu amaçla müşterilerimizin görüşlerini önemser, değerlendirir, daha iyiyi bulmak için personel ve tedarikçilerimizle “Toplam Kalite Felsefesi” ışığında tüm süreçlerin mükemmeliği için çalışırız.

 

https://www.ametal.com/dokumanlar/

 

https://www.expogi.com/kategori/asansor-ve-yuruyen-merdiven-sistemleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |