ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
366 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Yüksel Güven
 • ADRES: İstasyon Mah. 1445 / 9 Sok. No : 4 / 1 Gebze / KOCAELİ
 • TELEFON: 0262 655 50 55
 • FAX: 0262 655 58 79
 • GSM: Belirtilmemiş
 • WEB SİTESİ: http://www.as-san.com
 • E-POSTA: info@as-san.com
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:30
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+9 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

İstasyon Mah. 1445 / 9 Sok. No : 4 / 1 Gebze / KOCAELİ

FİRMA HAKKINDA

Catering Şirketi

Catering Şirketi

 

 

 

Aş-San Gıda A.Ş.

 

1987 yılında kurulan Aş-san Catering şirketi, yemek sektöründe yerini almıştır. Aş-san Catering, toplu yemek ve organizasyon sektöründe kalite ve hizmet adına en iyiyi yapmaya özen göstermektedir. Kalite ve hizmet anlayışındaki vizyonuyla sektöründe zamanla kendini yenileyerek ve geliştirerek büyümeye devam etmiştir. Gebze’ deki fabrikasının yanı sıra, Avrupa yakasından gelen talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda 2003 yılında “İstinye Fabrika” sını açmıştır. Müşteri memnuniyeti ve taleplerini daima ön planda bulunduran Aş-san Catering, bünyesine 2005 yılında “Aydilimi Pastaneleri” ni de katmıştır.

 

Aş-san catering şirketi www.expogi.com (1).

Aş-san catering şirketi www.expogi.com (1).

 

Kaliteli ve Yenilikçi Hizmet

 

Aş-san Catering, hizmet yapısı, kalitesi ve bünyesindeki yenilik ve gelişmeleriyle sektöründeki diğer firmalara öncü ve örnek olmuş, sektöründe ilk sıralara yükselmiştir. Kurulduğu günden bugüne kalitesinden ödün vermeden, temel prensibi müşteri memnuniyeti olan firmamız, insana olan saygı ve sevgisiyle hizmet vermeye devam edecektir.

 

 

Aş-san catering şirketi www.expogi.com (1).

Aş-san catering şirketi www.expogi.com (1).

 

 

Toplu Yemek

 

Teknolojinin de gelişmesi ile hızla sanayileşen toplumumuzda, çalışan iş gücünü arttırmak, hem zamandan hem performanstan fayda sağlamak için, çalışanların beslenmesini dikkatli, sağlıklı ve en düşük maliyetle sağlamak amacı ile firmalar yemek hizmetlerini, yemek üretimi yapan fabrikalardan almaktadır genelde. Catering, kelime anlamı olarak, yiyecek tedarik eden olmasına rağmen, günümüzde en çok toplu yemek hizmeti veren firmalar için söylenir. Bu anlamda dediğimiz gibi iş yerlerinde veya topluluk olan  her yerde daha pratik ve ekonomik yemek çözümü olmaktadır diyebiliriz.

 

 

Aş-san catering şirketi www.expogi.com (1).

Aş-san catering şirketi www.expogi.com (1).

 

Hazır Yemek

 

Genel olarak toplantılarda, düğünlerde, nişanlarda, doğum günlerinde, davetlerde ve çeşitli organizasyonlarda yemek sorununu toplu bir şekilde çözüme kavuşturmak kesinlikle catering ile daha pratik bir yoldur. Aynı zamanda bilinmelidir ki, catering firmaları, bünyelerinde bir gıda mühendisi bulundurmak zorunda olan, özel hazır yemek hizmeti veren şirketler olarak da tanımlanabilir. Bir diğer yandan catering hizmeti, halk dilinde sıkça kullanılan şekliyle sadece bir tabldot hizmeti değildir esasında. Çünkü bu iş çok ciddi, büyük ve organizasyon gerektiren bir iştir. Bu catering şirketleri, toplu yemek olarak, düğün, nişan, doğumgünü gibi pek çok davetlerde organizasyon hizmeti verebilmektedirler. Özellikle de günümüzde zamanın gerçekten hızlı geçmesi ve çok değerli olması da bunu daha önemli kılıyor.

 

Aş-san catering şirketi www.expogi.com (1).

Aş-san catering şirketi www.expogi.com (1).

 

Gıda Sicil Sertifikası

 

İnsanlar paralarını, zamanlarını iyi değerlendirmekten yanalar ve bu anlamda gelişen catering firmaları, fazlasıyla ilgi görmektedir. Dolayısıyla da bu konuda diğer eksik yönleri beraberinde getirmektedir diyebiliriz. Tercihlerinizin yanında, catering veya toplu yemek firmaları ile yaptığınız anlaşmalar ile birlikte, özellikle de “Gıda Sicil Sertfikası”, “Gıda Üretim Sertifikası”nın aynı zamanda, Iso, Kalite ve Hizmet belgelerine dikkat edilerek atlanmaması gerekmektedir şüphesiz. Bir bakıma da yemek şirketlerinin önemi de, gelişen sanayileşme ile ortaya çıkarak bu denli büyümüştür. Günlük şartlarda mevcut şirketler, kendi bünyelerinde yemek hizmeti veremediklerinden dolayı, bu anlamda ihtiyaçlarını catering hizmeti veren şirketler aracılığı ile temin etmektedirler doğal olarak.

 

http://www.as-san.com/tr/akademi

https://www.expogi.com/kategori/gida-urunleri/catering-hizmetleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.