ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
138 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Koray Kartal
  • ADRES: Beylikdüzü O.S.B Mermerciler San. Sitesi 2. Cadde No:11 Yakuplu - Beylikdüzü İstanbul
  • TELEFON: +90 212 222 75 00
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.armakontrol.com
  • E-POSTA: arma@armakontrol.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+8 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Beylikdüzü O.S.B Mermerciler San. Sitesi 2. Cadde No:11 Yakuplu - Beylikdüzü İstanbul

FİRMA HAKKINDA

Otopark Sistemleri

Otopark Sistemleri Bariyer Sistemleri

 

 

Arma Kontrol Sis. ve Mak. San. Tic. Ltd. Şti.

 

2006 yılında Arma Kontrol’ü kurarken hedefimiz güvenlik sektöründe otopark sistemleri konusunda bir Türk firmasının adını tüm dünyanın duymasını sağlamaktı. 14 yıllık geçmişimize baktığımızda bugün sadece Türkiye’nin değil, dünyanın pek çok ülkesinde farklı projelerde Arma Kontrol’ün logosunu görebilirsiniz. Gerek üretimlerimiz gerekse tamamladığımız projelerle sektörün en önde gelen firmalarından biri olarak güvenlik bariyer sistemlerimiz ile yaşam alanlarını daha güvenilir hale getirmek için sürekli var gücümüzle çalışıp geliştiriyoruz.

 

Otopark bariyer sistemleri Arma Kontrol expogi.com

 bariyer sistemleri Arma Kontrol expogi.com

Road Blocker ve Mantar Bariyer

 

Kalitemizi aldığımız uluslararası sertifikalarla da gösteriyoruz. Tamamı Türk mühendisler tarafından geliştirilen ve Türkiye’de üretilen Road Blocker ve Mantar Bariyerlerimizin kazandığı sertifikalara sahip olan ilk yerli firma olmanın gururunu yaşıyoruz.Kamu kurumlarından tarihi mekânlara, havalimanlarından tünellere, bankalardan AVM’lere, Türkiye’de üretimin kalbi olan organize sanayi bölgelerinden inşaat sektörüne kadar binlerce projede ürünlerimiz daha güvenilir bir ortam oluşturma hedefiyle yer aldı. Sadece ürünlerimizle değil, satış sonrası hizmetimizle de sürdürülebilir işbirliğini önceliklerimiz arasına alıyoruz.

 

Otopark bariyer sistemleri Arma Kontrol expogi.com

 bariyer sistemleri Arma Kontrol expogi.com

 

Global Arenada Büyüyen Marka

 

Global arenada hızla talep edilen ve büyüyen bir marka olmanın heyecanını tamamen Türk markası olmamızın hissettirdiği gururu yaşıyor, müşterilerimizle paylaşıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana yükselen başarı ivmesini devam ettirmek için elimizden gelen çalışmayı gösteriyoruz. Siz değerli iş ortaklarımızla başarılarımıza yenilerini ekleyerek dünya çapında adından söz ettiren bir marka olma yolunda adım adım ilerleyeceğiz.

 

Otopark bariyer sistemleri Arma Kontrol expogi.com

bariyer sistemleri Arma Kontrol expogi.com

 

Kontrol Sistemleri güvenlik bariyerleri

 

Arma Kontrol Sistemleri güvenlik bariyerleri üretiminin yanında, Otopark Otomasyon Sistemlerinin üretimini de yapmaktadır. Uzman kadrosu ile Otopark Sistemlerinde 15 yıllık deneyime sahip olan Arma Kontrol, kullandığı ileri teknoloji ile otomatik ücretlendirme yaparak 0 net oranla, otopark alanınızdan kar etmenizi sağlar.

 

 

Otopark bariyer sistemleri Arma Kontrol expogi.com

bariyer sistemleri Arma Kontrol expogi.com

Otopark Sistemleri

 

Otopark Sistemleri üreticisi olarak asıl amacımız, kalite odaklı, müşteri memnuniyeti öncelikli ve bu anlamda da hizmet ağırlıklı şirket olmaktır. Hizmetteki kalite anlayışımız üretim,montaj,kurulum ve satış sonrası hizmetlerin hizmetlerin tamamen kendi bünyemizde gerçekleştiriyor olmamızdandır. Otopark Sistemlerinde “değişime uyum” özelliği çok önemli olup, Arma Otopark Sistemleri, son çıkan teknolojileri, sisteme istediğiniz zaman entegre edebilecek şekilde üretilmektedir.

 

Ar-ge Departmanı 

 

Ayrıca Ar-ge ile ilgili mühendislerimizin bünyemizde olması, müşterilerimizin Otopark Sistemleri ile ilgili taleplerine hızlı ve teknolojik çözümlerin sunulması anlamında önemlidir.

 

http://www.armakontrol.com/referanslarimiz

 

https://www.expogi.com/kategori/bilisim-teknolojileri/otopark-sistemleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.