ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
35 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Necati Şahin
  • ADRES: Üniversite Mahallesi Firuzköy Bulvarı No: 32 Avcılar İstanbul
  • TELEFON: 444 33 61
  • FAX: 0212 591 5402
  • GSM: +90 533 396 12 80
  • WEB SİTESİ: http://www.arifoglu.com
  • E-POSTA: siparis@arifoglu.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+6 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Üniversite Mahallesi Firuzköy Bulvarı No: 32 Avcılar İstanbul

FİRMA HAKKINDA

Propolis Arı Sütü

Propolis Arı Sütü

 

 

 

Arpaş Arifoğlu Paz. Dağ. ve Tic.  A.Ş.

 

Arifoğlu , Propolis Arı Sütü  Tarihi Mısır Çarşısı’nda 76 yıl önce herkesin güvenle tüketebileceği doğal lezzetleri sofralara sunmak üzere yola çıktı. Dünden bugüne değişmeyen çalışma prensipleri ile Arifoğlu kalitesi, ürün temininden üretime, paketlemeden dağıtıma ve sunuma değin her aşamada yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi temelinde hayata geçmektedir. Yüzlerce çeşit ürünü milyonlarca insana ulaştıran Arifoğlu, ticari faaliyetini bugün İstanbul Avcılar merkez ve Gaziantep Nurdağı tesislerinde sürdürmektedir.

 

Propolis Arı Sütü arifoğlu gıda www.expogi.com (1).

Propolis Arı Sütü arifoğlu gıda www.expogi.com (1).

 

Baharat ve Bitki Çayları

 

Başta baharat ve bitki çayları olmak üzere bitkisel yağlardan pekmeze, organik ürünlerden arı ürünlerine uzanan geniş yelpazemizi soslar, salçalar, macunlar ve doğal kozmetik ürünleriyle her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz. Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Türkiye’de ve Dünya’da yüzlerce satış noktasındaki Arifoğlu ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. 1944 yılında yaktığımız bu hizmet ateşini şimdi aynı heyecan ile ve yenilenen yüzümüzle internette de siz kıymetli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

 

Propolis Arı Sütü arifoğlu gıda www.expogi.com (1).

Arı Sütü arifoğlu gıda www.expogi.com (1).

 

ProKids

 

Çocuklar için son derece faydalı olan arı sütü, bal ve Propolis Arı Sütü  gibi gıdaları yedirmek de bir o kadar zordu. Çocuklar tadından hoşlanmadıkları her gıdayı yemeyi reddettiği için bu besleyici gıdayı vermek, anneleri bir hayli zorluyordu. Ancak artık bu sorun ortadan kalktı. Çünkü bal, arı sütü ve propolis artık portakal tadında! Çocuklar severek tüketiyor ve içerisindeki vitamin ve minerallerden faydalanıyor.

 

Propolis Arı Sütü arifoğlu gıda www.expogi.com (1).

Propolis arifoğlu gıda www.expogi.com (1).

 

Bal, Arı Sütü ve Propolis Karışımı Artık Portakal Tadında!

 

ProKids Bal, Arı Sütü, Propolis ve C vitamini karışımı, organik bal içeriyor. Aileler çocukların balın faydalarından istifade edebilmesi için organik bal arayışına girmek zorunda kalmıyor. Ürün alkol, glikol, gliserin, amilgatör gibi zararlı kimyasallar içermiyor. Dolayısıyla çocuklara takviye edici gıda olarak tamamen doğal ve organik bir ürün vermek mümkün oluyor.

Ürünün içerdiği organik ham Anadolu propolisi vücudun bağışıklık sistemini güçlendiriyor ve hastalıklara karşı da adeta bir koruma kalkanı oluşturuyor.  Organik Anadolu arı sütünün bağışıklığı güçlendirme özelliği, uzak doğu sütünden yaklaşık % 80 oranında daha fazla!

 

Propolis Arı Sütü arifoğlu gıda www.expogi.com (1).

Arı Sütü arifoğlu gıda www.expogi.com (1).

 

Linkler

 

https://www.arifoglu.com/bal-ve-ari-urunleri

https://www.expogi.com/kategori/gida-urunleri/besin-destegi-ari-sutu-polen/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.