ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
151 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+4 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Yeni Karaman Mah. 20.Şahin Sok. No:6/1 Osmangazi BURSA

FİRMA HAKKINDA

Arıcılık Malzemeleri

Arıcılık Malzemeleri ve Bal Satışı

 

 

Bahar Arıcılık

 

1985’ten bu yana arıcılık sektöründe olan Bahar Arıcılık kurucuları, 2015 yılında genç ve dinamik ekibiyle kurumsal yapılaşmasına başladı.

Bahar Arıcılık Bursa, Muğla ve Aydın bölgelerindeki sözleşmeli arıcılara bal ürettirmenin yanı sıra, müşterileri için Türkiye’nin 7 farklı bölgesinden de bal temin etmektedir. Bahar Arıcılık yerli ve ithal arıcılık ürünleriyle ve tecrübeleriyle hem profesyonel arıcılara hem de yeni arıcılara ürün ve tecrübe desteğiyle hizmet vermektedir.

 

arıcılık malzemeleri bahar arıcılık expogi.com

 bahar arıcılık expogi.com

 

Bahar Kek Markası

Bahar Arıcılık 2017 yılından itibaren “Bahar Kek” markasıyla arı keki üretimine başlamıştır ve kendilerine ait olan özel kek çeşitlerinin dışında, arıcıların isteği doğrultusunda özel üretim kekler de yapmaktadır. Bursa’da başlayan kurumsal hizmetimiz; müşterilerimizin memnuniyeti, ülkemize katma değer kazandırma ayrıca ülke tarımına ve üretimine katkıda bulunma motivasyonu ile çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

 

arıcılık malzemeleri bahar arıcılık expogi.com

 bahar arıcılık expogi.com

 

Arıcılık El Aletleri

 

Arıcılık malzemesi online alışveriş sitesi Bahar Arıcılık web sitesinde bal üretimi için ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeleri bulabilirsiniz. Arıcılık el aletleri kategorisinde; paslanmaz ve galvanizli körük, el testeresi, mahmuz, jiletli sır alma tarağı gibi arıcılık için gerekli el aletlerini bulabilirsiniz.

 

arıcılık malzemeleri bahar arıcılık expogi.com

arıcılık malzemeleri bahar arıcılık expogi.com

 

Arı Kekleri – Arı Yemleri

 

Arıcılık ürünleri online olarak satın alabileceğiniz Bahar Arıcılık web sitesinde bal üretimi için ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeleri bulabilirsiniz. Arı yemleri kategorisinde katı arı yemleri ve sıvı arı yemleri yer almaktadır.

 

 

arıcılık malzemeleri bahar arıcılık expogi.com

arıcılık malzemeleri bahar arıcılık expogi.com

 

Arı Yemlikleri – Arı Sulukları

 

Arıcılık ekipmanları online satış sitesi Bahar Arıcılık web sitesinde bal üretimi için ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeleri bulabilirsiniz. Yemlikler ve suluklar kategorisinde arıcılık için arı yemlikleri ve arı sulukları yer almaktadır.

 

https://www.bahararicilik.com.tr/kategori/ana-ari-urunleri

https://www.expogi.com/kategori/tarim-ve-hayvancilik/aricilik-ekipmanlari/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.