ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Europcar Araç Kiralama

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
285 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: E-5 Yanyol, Pamukkale Sokak No: 2 Kat: 2 Soğanlık Kartal İSTANBUL
  • TELEFON: 0(850) 377 0 377
  • FAX: 0 (216) 427 1 545
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.europcar.com
  • E-POSTA: info@europcar.com
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+2 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

E-5 Yanyol, Pamukkale Sokak No: 2 Kat: 2 Soğanlık Kartal İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Europcar Araç Kiralama / ASF OTOMOTİV A.Ş.

europcar  expogi.com

 

          Firmamız

1949 yılında Paris’te kurulan Europcar International, bugün dünyanın 170 ülkesinde, yaklaşık 13.000 ofis ve 1.2 Milyondan fazla araçtan oluşan ağıyla, dünyanın en büyük Araç kiralama firmalarından birisidir.  Havayolu şirketleri, otel zincirleri ve otomobil kulüpleri gibi kuruluşlarla yapılmış olan uluslar arası anlaşmalar, Europcar Araç kiralamanın müşterilerine sunduğu hizmeti, otomobil kiralama standartlarının üzerine çıkararak global bir hareketlilik kavramına dönüştürmüştür.

 

Uluslararası bir firma olmanın avantajıyla, çok uluslu şirketlerle yapılan anlaşmalar sayesinde, Türkiye’de ve diğer ülkelerde özel fiyat ve şartlarla otomobil kiralama hizmeti vermektedir.

 

Filosunu müşteri odaklı geliştiren Europcar araç kiralama, sürekli yenilenen araçları ve dizel seçenekleriyle müşterisine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Filosunda bulunan geniş araç seçenekleri ekonomik grup araçlardan, minibüslere kadar çeşitlilik göstermekte ve her türlü otomobil kiralama ihtiyacına cevap verebilmektedir.

Europcar  Ofisleri

Çoğu havalimanların da olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Aydın, Denizli, Antalya, Adana, Muğla, Bursa, Konya, Kayseri, Nevşehir (Ürgüp). Ve Samsun, Trabzon, Ordu, Malatya, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Mardin, Sivas, Erzurum, Elazığ ve Van illerinde yerleşik bulunan EUROPCAR .

Türkiye’nin, özellikle Ege ve Akdeniz illerinde hemen hemen her lokasyonda ofisi bulunmaktadır. Ayvalık, Çeşme, Kuşadası, Bodrum, Dalaman, Marmaris, Didim, Dalyan, Fethiye, Belek, Kemer, Alanya. V e Side ofisleri ile birlikte Ege’yi Akdeniz’e bağlayan güzergahta Europcar hizmetleri en iyi şekilde verilmektedir.

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.