ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
337 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Levent Şir
  • ADRES: Aydınevler Mah. Saygı Cad.No: 60 34854 Küçükyalı İstanbul
  • TELEFON: 444 2 847
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.avis.com.tr
  • E-POSTA: res@avis.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 / 22:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+6 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Aydınevler Mah. Saygı Cad.No: 60 34854 Küçükyalı İstanbul

FİRMA HAKKINDA

AVİS TÜRKİYE – OTOKOÇ OTOMOTİV TİC. VE SAN. A.Ş.

 

Avis Türkiye Araç Kiralama

 

Avis araç kiralama olarak bulunduğumuz tüm ülkelerde müşterilerimize en iyi hizmeti vermek kuruluşumuzun temel amacıdır. Bu amaç doğrultusunda, süregelen kaliteli servis imajımızı devam ettirebilmenin anahtarının müşterilerimizin memnuniyetinde  olduğuna inanıyoruz. Avis Türkiye araç kiralama olarak,  İngiltere’deki bağımsız bir kuruluş tarafından yapılan müşteri memnuniyeti anketinde, 19 Avrupa ülkesi ile birlikte yer almaktayız. Siz müşterilerimizin kiralamaları ile ilgili geri bildirimde  bulunduğu bu araştırmada son 7 yıldır Avrupa birincisiyiz. Ayrıca, 2008 ve 2013 yıllarında Avis Türkiye olarak her yıl düzenli olarak yapılan Avis EAMEA (Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya) toplantısında “Yılın En Başarılı Ülkesi” ödülünü alarak başarımızı bir kez daha kanıtladık. Bu başarının, 4 siz değerli müşterilerimizden aldığımız her türlü geri bildirime verdiğimiz önemin ve müşteri beklentilerini karşılamak için göstermiş olduğumuz çabanın bir göstergesi olduğuna inanıyoruz.

 

Avis Araç Kiralama

 

Avis Türkiye Araç Kiralama Mobil

 

Müşteri Deneyimi Birimi olarak siz müşterilerimizin, şirketimiz ve kiralama servisimizle ilgili her türlü talep ve beklentilerini yazılı  olarak takip eder ve çözümleriz. Müşteri talep formuna işlenmiş talep ve beklentilerinizin  belirlenen sürede sonuçlanması   için gerekli takibi yapar ve süreç boyunca sizleri konuyla ilgili bilgilendiririz. Ayrıca yaptığımız düzenli anketlerle müşterilerimize  vermiş olduğumuz hizmeti mükemmelleştirmenin yollarını ararız.

 

Avis Müşteri Deneyimi Birimi olarak amacımız sizlerden gelen şikayetleri çözmek değil, “Mutlak Müşteri Memnuniyetini” gerçekleştirerek sizlerden hiç şikayet almamak ve müşterilerimizin beklentilerinden asla taviz vermemektir.

 

 

İletişim formu ‘muz üzerinden yurtdışı ve yurtiçi kiralamalarınıza ait eleştiri ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

 

Yurtiçi/yurtdışı fiyat bilgisiyle kiralama koşulları hakkında bilgi almak ve araç kiralama rezervasyonlarınız için res@avis.com.tr  e-posta adresimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Müşteri Başvuru Yönetim Politikamız

• Sorularınız, talepleriniz ve eleştirileriniz için web sayfamız üzerinden iletişim formu aracılığı ile ve hafta içi 08.00-17.00 saatleri arasında iletişim merkezimizden (444 9 628) bize ulaşabilirsiniz.
• Başvurularınızın alınmış olduğu bilgisi internet sitemizden belirlenmiş süreye göre verilmektedir.
• Başvurularınız herhangi bir ücret almadan, adil, tarafsız ve eşit olarak değerlendirilmektedir.
• Kişisel bilgileriniz kesinlikle hiçbir amaçla üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.
• Şirket politikaları ile yasal uygulamalar çerçevesinde uygulanabilir çözümler sunmaya; ihtiyaçlarınızı karşılamaya ve haklarınızı  her zaman korumaya özen göstermekteyiz.
• Sorularınız, talepleriniz ve eleştirileriniz kayıt altına alınarak, çözüm önerileri ve alınan kararlar gerekçeleriyle açıklanır.
• Sizlerden gelen her türlü geri bildirimi, ürün ve hizmetlerimizin kalitesi ve iş süreçlerimizin iyileştirmesini sağlayacak şekilde değerlendiriyor;  mükemmeli hedefleyerek müşteri odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.