ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Algida Dondurma

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
146 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 17:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+9 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

FİRMA HAKKINDA

Algida Dondurma

Algida Dondurma

 

 

 

Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.

 

1990 yılında Türkiye’ye merhaba diyen Algida, dünya çapındaki dondurma uzmanlığını, Türk damak tadıyla harmanlayarak 7’den 70’e herkes ile dondurmanın lezzetini ve mutluluğunu paylaşıyor! Algida. Ürün ve hizmetlerindeki kalite anlayışından ödün vermeden 27 yıldır olduğu gibi dondurmadan gelen mutluluğu 4 mevsim paylaşmaya devam ediyor! 7’den 70’e herkesin çok beğendiği ve sevdiği lezzetleri tüketicisiyle buluşturan Algida.  Çocukların sevgilisi Max, gençler ve genç kalanların dondurması Cornetto, evlerin cömert lezzeti Carte d’Or ve hazzın dondurması Magnum alt markalarıyla dondurmanın doğasındaki lezzet ve mutluluğu paylaşmanın ve tüketicisiyle arasında oluşan samimi bağın gururunu yaşıyor.

 

Algida dondurma expogi.com

Algida dondurma expogi.com

 

Algida Türkiye

 

Algida, Türkiye’yle bir araya geldiği ilk günden beri birçok iddialı ve başarılı reklam filmine, yaratıcı ürün fikrine ve sıra dışı tüketici aktivitelerine imza atarak tüketicisine verdiği sözü ve kalite anlayışını eksiksiz yerine getiriyor.

 

Carte D’Or  Cornetto  Max  Magnum

 

Yıllar önce öncülüğünü yaptığı akademik çalışmalarla dondurmanın mutluluk verdiğini bilimsel olarak kanıtlayan Algida, birbirinden lezzetli çeşitleriyle kategorisini zenginleştirmeye, dünyanın en beğenilen yıldızlarını reklam filmlerinde oynatmaya, çocukların en yakın arkadaşı olarak onları Türkiye’nin en ünlü yıldızlarıyla buluşturmaya ve gençlik aşklarının resmi dondurması olup onlara ilham vermeye tüm gücü ve enerjisiyle hız kesmeden devam edecek. Carte d’Or, Cornetto, Max, Magnum alt markalarıyla ve pastanelerden otellere, toplu yemek yenilen pek çok noktada tüketicisiyle buluştuğu catering hizmetiyle tüm Türkiye’yle dondurmadan gelen mutluluğu 4 mevsim paylaşacak!

 

Algida dondurma expogi.com

Algida dondurma expogi.com

 

Türkiye’nin Dondurmacısı

 

Her gün dünyada 100 milyon gülümseme yaratan Algida olarak, Türkiye’deki dondurma severlerin de hayatında özel bir yere sahip olmaktan dolayı mutluyuz. Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de pazar lideri konumundaki markamızın sembolü olan kalbin ulaştığı herkesi mutlu etmek için hep daha fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Türkiye’nin Dondurmacısı olarak tüm dondurma sevenleri lezzet dolu dünyamıza davet ediyoruz.

 

Algida dondurma expogi.com

Algida dondurma expogi.com 2

 

Algida Çocuk Dondurmaları

 

Algida çocuk dondurmalarımız ve buzlu şekerlemelerimiz çocuklar göz önünde bulundurularak üretilir ve bu sayede tüm aile dondurmaların tadını çıkarabilir. Bu size verdiğimiz bir sözdür. Dondurma her türlü eğlence demektir. Bu yüzden, Algida çocuk dondurmalarını leziz aromaları ve dokuları, heyecan verici şekilleri ve renkleri ile eğlenceli olacak şekilde özel olarak tasarladık. Ancak, bu beslenme kurallarına sıkı bir biçimde dikkat etmediğimiz anlamına gelmiyor.

 

Algida dondurma expogi.com

Algida dondurma expogi.com 3

 

Markalarımız

 

 

 • Algida Keyif
 • Cornetto
 • Algida Maraş
 • Frootie
 • Big Bold
 • Magnum
 • Boom Boom
 • Max
 • Carte D’Or
 • Nogger
 • Classics
 • Viennetta
 • So Good
 • Twister

 

https://www.algida.com.tr/gulumsemeyi-unutma.html

https://www.expogi.com/kategori/gida-urunleri/sut-sut-urunleri/

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.