ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
244 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Tarık Erdoğan
  • ADRES: Heykel Meydanı Gür İş Merkezi No:10 Çorlu TEKİRDAĞ
  • TELEFON: 0282 652 40 02
  • FAX: 0282 652 40 02
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: https://www.atlasakvaryum.com
  • E-POSTA: info@atlasakvaryum.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+3 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Heykel Meydanı Gür İş Merkezi No:10 Çorlu TEKİRDAĞ

FİRMA HAKKINDA

Akvaryum Pet Shop

Akvaryum pet shop, canlı hayvan

 

 

Atlas Akvaryum

 

Akvaryum Pet shop alanlarında hizmet veren işletmemizin kökeni 1977 yıllarına dayanmaktadır. Son 20 Yılı aşkın süredir faaliyetlerimize Çorlu’da Devam etmekteyiz. Satış mağazamızda; Tatlı ve Tuzlu Su Akvaryum Balıkları, Akvaryum ve Donanım Malzemelerinin  yanı sıra Kanatlı Hayvanlar, Kedi, Köpek ve Diğer standlarımızı bulmanız mümkün.

 

"<yoastmark

 

Gerek web sitemizde Gerek Satış mağazamızda gerekse Yüz yüze yapacağımız görüşmelerde sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

 

Tatlı ve Tuzlu Su Akvaryumları

 

Farklı ölçülerde Tatlı ve Tuzlu Su Akvaryumu, Led Aydınlatma, Silindir Akvaryum, Özel Tasarım Dekor imalatımızın yanı sıra, Hazır model seçeneklerimiz ile mekanlarınıza Uygun Dekoratif Tasarımlar sunmaktayız.

 

"<yoastmark

 

Su altı dünyası ve diğer evcil hayvanlar ile ilgili gelişmeleri yakından takip ederek, bilgi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak, bakım & Teknik konularda Destek vermek hizmet anlayışımızın bir parçasıdır.

 

Tüm Trakya Bölgesine Hizmet Sunuyoruz

 

Tüm Trakya’ ya hizmet sunan firmamız İstanbul ve çevresindeki hayvan severlere servis hizmeti sunmaktadır. internet satış mağazamıza her geçen gün  yeni ürünler dahil olmaktadır.

 

"<yoastmark

 

Bizlerden tercih edeceğiniz alışverişlerde sahip olacağınız ürünlerin kalitesi, kullanım kolaylığı, canlılarınız için uygunluğu,  deneyimli tüketicilerin tercihleri ve  müşteri memnuniyeti   ön planda tutularak, 35 yıllık bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda sunulmaktadır.

 

Destek ve Çözüm

 

Bakım & teknik konularda süreklilik, sorun ve sorularınıza destek çözüm, servis imkanları ile ekip olarak yanınızdayız. 500 TL üzeri alışverişlerde Tüm Trakya, İstanbul ve Çevresine, servis aracımız ile 90 TL nakliye bedeli karşılığında, teslimat hizmeti sunmaktayız.

 

https://www.atlasakvaryum.com/index.php?id=109

 

https://www.expogi.com/kategori/hayvanlar-dunyasi/

 

 

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.