ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
376 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Gizem Topal
  • ADRES: Fahri Korutürk Caddesi. Karlık Tepe Mahallesi No: 63 K. Kartal / İSTANBUL
  • TELEFON: (0216) 389 68 20
  • FAX: (0216) 374 98 09
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.akademicatering.com
  • E-POSTA: info@akademicatering.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:30
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+5 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Fahri Korutürk Caddesi. Karlık Tepe Mahallesi No: 63 K. Kartal / İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Catering Taşımalı Yemek Hizmeti

Catering Taşımalı Yemek Hizmeti

 

 

 

Akademi Yemek Hiz. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

AKADEMİ CATERİNG olarak; hijyenik ve lezzetli yemekler üretip, müşteri istekleri doğrultusunda hizmet sunarak müşteri memnuniyeti en yüksek seviyeye ulaştırmaktır. Ayrıca kalitemizi hedeflediğimiz düzeye çıkararak şirketimizin Pazar payını ve rekabet gücünü arttırmaktır. Kalite Güvence Sistemi’nin yürütülmesi ve geliştirilmesi tüm AKADEMİ CATERİNG çalışanlarının sorumluluğundadır.

AKADEMİ CATERİNG Yönetim Kurulu olarak bu sistemin kusursuz olarak işleyebilmesi için her türlü desteği sağlayacağını; bu konuda gereken gayret ve özveriden kaçınılmayacağını vurguluyoruz.

 

Catering Taşımalı Yemek Hizmeti

Catering Taşımalı Yemek Hizmeti

 

Toplu yemek-Tabl’hote yemek

 

AKADEMİ CATERİNG, Otuz yıl önce başlayan “Toplu yemek-Tabl’hote yemek” sektöründe faaliyetlerine başlayarak, önce A’la Carte Restorant işletmeciliği, daha sonra HACIBEY Restorant lüks Restorant işletme mantığını ilke edinmek,1990 yılından itibaren de beşkardeşler olarak Tabl’hote sektöründe “ÖNCE YEMEK” mantığı ile büyüyerek, hizmet vermekteyiz.

Başarımızın en büyük sırrı ”çekirdekten gelmiş” olmanın avantajı ile günümüz teknolojisi olanaklarının eğitim ve bilgi ile pekiştirerek devam etmektir.

Catering Taşımalı Yemek Hizmeti

Catering Taşımalı Yemek Hizmeti

Toplu Yemek hizmeti

AKADEMİ YEMEK, Kendisine has 1000 m2 kapalı alanı ile tamamen Toplu Yemek hizmeti veren ve tüm yasalara uygun çok ender yemek fabrikaları içinde , “BAĞIMSIZ BİR BİNA” olarak yerini almış olup; tek bir yerden üretimi sağlamak ve bu sayede merkezi kalite kontrol sistemi ile “standart yemek üretimi” yaparak, üretim maliyetlerini düşürmektedir.

 

ISO 9001-HACCP Kalite Standartları

 

AKADEMİ CATERİNG her zaman “GÜÇLÜ YÖNETİM TECRÜBELİ ÜRETİM” kadrosu ile işletmesini güvenilir kılmaktadır. AKADEMİ CATERİNG, Çalışanların öncelikle yasal olarak ulusal tüm resmi belgelerini ve uluslar arası ISO 9001-HACCP gibi kalite standartlarında sürekli üretimine devam etmektedir. AKADEMİ CATERİNG, Gelecekte müşterilerimizden biri olarak görmek istediğimiz sizlere, sağlıklı bol kazançlı günleri diliyor; beraber çalışmaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Catering Taşımalı Yemek Hizmeti

Catering Taşımalı Yemek Hizmeti

Taşıma Yemek Hizmetimiz


Akademi Catering olarak, siz değerli müşterilerimize yemek taşıma hizmeti vermekteyiz. İş yerinizin ortamı yemek yapmaya yeterli değil ise veya iş yerinde yemek yapılmasını istemiyorsanız Akademi Catering olarak istediğiniz menü veya bizim sizlere önereceğimiz menüler ile çalışanlarınızı mutlu edebilirsiniz.

 

Yemek kartlarından’ sa Akademi Catering i tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz, Bölümlerinde deneyimli aşçılarımız ile hijyenik ortamda üretilen yemeklerimizden tadabilirsiniz.

Catering Taşımalı Yemek Hizmeti

Catering Taşımalı Yemek Hizmeti

Linkler

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.