ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
252 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Dilek Ecemiş
  • ADRES: Selim Paşa Merkez Mahallesi 705. Cadde 5008 Sokak No: 3 34020 Silivri İstanbul
  • TELEFON: 0.212.723 77 00
  • FAX: 0.212.723 77 11
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.ahsapsan.com
  • E-POSTA: info@ahsapsan.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+5 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Selim Paşa Merkez Mahallesi 705. Cadde 5008 Sokak No: 3 34020 Silivri İstanbul

FİRMA HAKKINDA

Mutfak Banyo

Mutfak banyo tasarım ve aksesuarları

 

 

 

Ahşapsan Ahşap Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.

 

Ahşapsan Ahşap Ürünleri San. ve Tic. A. Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Macit İşbitiren tarafından 1981 yılında İstanbul’da kurularak faaliyete geçmiştir. Mutfak ve banyo mobilya imalatına başlayan firmamız, kaliteye verdiği önem, yapılan Ar-Ge yatırımları ve müşteri memnuniyetine gösterilen titizlikle, bugün hazır mutfak ve banyo mobilyası üreten saygın kuruluşlar arasında yerini almıştır.

 

Mutfak banyo ahşapsan ahşap expogi.com

Mutfak banyo ahşapsan ahşap expogi.com

 

Hazır Mutfak ve Banyo Mobilyaları

 

Türkiye sınırları içerisinde mağaza ve showroom’ları bulunan firmamız, yetkili satıcı kanalları aracılığıyla perakende ve toplu işler alanında müşterilerine hizmet vermektedir.Kapalı 20.000 m2 modern fabrika binasında ortalama 1.000 farklı modülasyon, 60 farklı kapak çeşidi ve 110’a yakın farklı renk alternatifleri ile üretim yapmaktadır. Özellikle masif ve cilalı ürün kategorilerinde “sektörün en iyileri” arasında gösterilmektedir.

 

Murder Üyesiyiz

 

Aynı zamanda MUDER dernek üyesi olan firmamız, her yıl düzenli olarak organize edilen tüm mutfak ve banyo mobilyaları fuarlarına katılarak ürünlerini müşterileri ile buluşturmaktadır.

 

Mutfak banyo ahşapsan ahşap expogi.com

Mutfak banyo ahşapsan ahşap expogi.com

 

Hizmetimiz

 

Ahşapsan, müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak büyümeyi amaçlar. Müşterilerimiz, bayilerimiz, çalışanlarımız ve yan sanayimiz dahil olmak üzere tüm paydaşlarımız için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmaya kararlıyız.

 

Müşterilerimiz Velinimetimizdir

 

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak asli görevlerimizdendir.

 

 

Mutfak banyo ahşapsan ahşap expogi.com

Mutfak banyo ahşapsan ahşap expogi.com

 

Daima “En İyi Olmak” Vazgeçilmez Hedefimizdir

 

Kalitede, hizmette, tedarikçilerimiz ve bayi ilişkilerimizde en iyi olmak ve sahip olduğumuz bu sağlam imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterdiğimiz sektörde lider olmak temel ilkemizdir.

 

En Önemli Sermayemiz İnsan Kaynağımızdır

 

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişmiş insan gücünü şirketimize çekmek ve birlikte çalışmak, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; etkinliklerini artırmak, gelişmelerine olanak tanımak, işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği çalışma ortamı yaratarak kuşaklar boyu başarıyı sağlamak seçtiğimiz yoldur.

 

Mutfak banyo ahşapsan ahşap expogi.com

Mutfak banyo ahşapsan ahşap expogi.com

 

Ar-Ge ve Ür-Ge

 

Liderliğimizin aynı zamanda yön belirleyici, trend oluşturan ve rakipleri içerisinde bir adım öne taşıyan çok özel ürünler ile desteklenmesi gerektiğinin bilincindeyiz. Ahşapsan’ın gelişiminin ve rekabette öne geçmesinin itici gücü Ar-Ge’ye verdiği stratejik önemdir. Ahşapsan, kendi teknolojisini kendisi üreten; dünya insanı için dünya kalitesinin de üstünde ürün yaratma tutkusunu simgeler.

 

http://www.ahsapsan.com/urunler/

https://www.expogi.com/kategori/insaat-mimarlik/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.