ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
542 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Emre Sabuncu
  • ADRES: Orta Mh. Gölgeli Bahçe Sk. No:23/A Pendik İstanbul Türkiye
  • TELEFON: 0216 304 0235
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Ahşap Zeka Oyunları

Ahşap zeka oyunları  imalatı

 

 

Munitoys

Muni Oyuncak İmlt. San. ve Tic. Ltd. Sti.

 

Munitoys, 6 ve 8 yaşındaki çocukların babalarından farklı bir oyun oynama isteklerinden doğan bir oyun tasarım ve üretim firmasıdır. Birbirinden farklı birçok ahşap zeka oyunları tasarımını yapan firmamız, her geçen gün ürün yelpazesini genişletmeye devam etmektedir.

 

ahşap zeka oyunları munitoys expogi

ahşap zeka oyunları expogi

 

Munitoys ahşap zeka oyunları olarak ürünlerimizin doğal olmasına özen göstermekteyiz. Ürünlerimiz ahşap malzemelerden üretiliyor olup, tutkal vb. kimyasal ürünler içermemektedir. Tüm oyunlarımız EN 71-1/2/3/9/10/11 standartlarına sahiptir ve tehlikeli, inorganik, kimyasal bileşikler içermemektedir. Oyunlarımız ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 kalite standartlarına uygun tesisimizde üretilmektedir.

 

Oyunlarımızı tasarlarken amacımız, çocuklarımızı dijital bağımlılıktan kurtarıp, ailelerin çocuklarıyla kaliteli zaman geçirmelerini sağlamaktır.

 

ahşap zeka oyunları munitoys expogi

ahşap zeka oyunları munitoys expogi kaba motor gelişimi

 

İnce | Kaba Motor Becerileri Gelişimi

 

Oyunlarımız; ince/kaba motor becerilerini ve koordinasyonunu destekler, odaklanmaları güçlendirir, hafıza ve bilişsel işlem becerilerini destekler, çoklu yönerge algısını arttırır, sosyalleşmeye yardımcı olur, üç boyutlu çözümleme ve görsel algıyı arttırır, mekansal ilişkilerin kavranmasını geliştirir, hızlı ve doğru karar verme yetisini geliştirir, zamanı etkin kullanabilme becerisini arttırır, analitik düşünme süreçlerini güçlendirir, çok yönlü problem çözme becerisini geliştirir, akıl yürütme ve stratejik düşünebilme yetisini arttırır.

“Çocuklardan öğreneceğimiz çok şey var!”

 

Ahşap Zeka Oyunları

 

Çocuk sağlığı ve psikolojisi bakımından, oyuncak seçiminde ahşabın yeri farklıdır. Ahşap zekâ oyunları çocuk sağlığı açısından seçilecek en uygun materyaldir. Organik olması nedeni ile kişide olumlu yönde duygusal etkiler yaratır. Ahşap oyuncakları gönül rahatlığı ile saklayabilirsiniz. Ahşap oyunların en güzel özelliklerinden biri de sıcak havalarda herhangi bir kanserojen buhar çıkarmamaktadır.

 

ahşap zeka oyunları munitoys expogi

munitoys expogi ahşap oyuncaklar sağlıklıdır

 

Ahşap Oyuncaklar Sağlıklıdır

 

Yapısı bakımından ağaç; sert, orta sert ve yumuşak olarak gruplandırılır. Yumuşaktan sert ağaca kadar pek çok oyun ve oyuncak yapılabilir. Biz ebeveynler de çocukluk dönemlerimizde araba, topaç v.b. gibi oyun ve oyuncaklarla oynardık. Teknolojinin gelişmesi ve çocuk nüfusunun artması ile oyuncak sektörü hızlı imalat sürecine girmiştir. Hızlı üretim ve tüketimde çocuklarımızın sağlığını olumsuz yönde etkileyen oyuncaklar üretilmeye başlanmıştır.

 

Elektronik cihazların hayatımızı kolaylaştırması yanında, çocuk sağlığına olumsuz etkileri hatırı sayılacak yüzdelerde yer almaktadır. Çocuklarımızın elektronik materyaller ile uzun süre zaman harcamaları, sabırsızlık, sinirlilik hali ve kaybetmeyi sindirememe gibi olumsuz etkileri olduğunu uzmanlar tarafından dile getirilmektedir. Ahşap Zeka Oyunları ile tüm bunlardan uzak olarak çocuklarınızla beraber vakit geçirebilirsiniz.

 

https://www.munitoys.com/ingilizce-denge-sans

 

https://www.expogi.com/kategori/oyuncak/ahsap-oyuncak/

 

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |