ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
540 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Cem Karahüseyin
  • ADRES: Soğanlı Mahallesi M.Kemal Paşa Cad. No: 160 Bahçelievler / İstanbul
  • TELEFON: 0212 447 80 80
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Açık Hava Reklamcılık

Açık hava reklamcılık, araç giydirme, tabela.

 

 

Power Reklam

 

Power Reklam olarak genç ve dinamik uzman kadromuz, sektörde uzun yıllarca hizmet vermiş pörtföyümüz ile sizlere Açık Hava Reklamcılık alanında marka veya kurumunuza Reklam alanında yeni bir boyut katarak sizleri fark edilir kılıyoruz.

 

açık hava reklamcılık pwer reklam expogi

açık hava reklamcılık pwer reklam expogi

 

Modern Üretim Tesisleri

 

Modern üretim yöntemleri, nitelikli, çalışkan insan gücü ve yenilikçi bakış açısıyla bugün Türkiye’nin her yerine hizmet götüren Power Reklam; iş ortaklarının fikir, tasarım, üretim, uygulama ve mühendislik gibi her türlü kurumsal ihtiyaçlarına çözüm üretebilmektedir.

 

Çalışma prensibimiz, doğru çözümleri doğru şekilde ve zamanda hayata geçirmek ve bu doğrultuda dinamik ve üretken bir yapıyı sağlamak ve korumaktır. Bu çerçevede, dinamik, canlı ve üretken kimliğimizi profesyonel ve metodik bir çalışma düzeninde hizmetinize sunmaktayız.

 

açık hava reklamcılık pwer reklam expogi

açık hava reklamcılık pwer reklam expogi

 

Temel Hedefimiz Müşteri memnuniyeti;

 

Müşterinin yanında olmak, en iyi hizmeti vermek, onunla beraber işi sahiplenmek ve doğru projeyi oluşturarak reklam ihtiyacını doğru belirleyip en uygun çözümü sunmak.

 

Görsel iletişimin hayati önem arz ettiği günümüz dünyasında markanızın bilinirliği ne kadar görünür olduğunuzla doğru orantılıdır. Power Reklam olarak; markanızı ve kurumsal çizginizi, görselleştirerek özgün ve akılda kalıcı tasarımlarla görünür kılıyoruz.

 

açık hava reklamcılık pwer reklam expogi

açık hava reklamcılık pwer reklam expogi

 

Sınırsız malzeme işleyebilme teknolojimiz ve imkanlarımızla tüm tabela reklam işlerinize kurumsal reklam ihtiyaçlarınıza akılcı çözümler üreterek markanıza değer katıyoruz. Modern üretim yöntemleri, nitelikli, çalışkan insan gücü ve yenilikçi bakış açısıyla bugün Türkiye’ nin her yerine hizmet götüren powerreklam.com; iş ortaklarının fikir, tasarım, üretim, uygulama ve mühendislik gibi her türlü kurumsal ihtiyaçlarına çözüm üretebilmektedir.

 

Tabela, Araç Giydirme, Avm Standı, Dijital Baskı ve Sanatsal Ürünleri markanıza uygun tasarlayarak kurumsallığınıza yeni bir boyut katıyoruz.

 

açık hava reklamcılık pwer reklam expogi

açık hava reklamcılık pwer reklam expogi

 

Totem Tabela Nedir?

 

 

Açık alanlarda tercih edilen totem tabelalar, şehirler arası yollarda da sıklıkla rastlanan bir reklam çeşididir. Gerek tasarım gerekse boyut olarak oldukça dikkat çekici bir çalışma olan totem tabela, metrelerce uzaklıktan bile fark edilebilmesi yönüyle firma ve markaların tercihi olmayı başarıyor. Firmaların isimlerini duyurabilmek için geniş bir kitleye hitap etmesini sağlayan bu tabelalar, kişilerin dikkatini çekmesini ve firmaya dair bilgi edinmesini kolaylaştırmaktadır.

 

açık hava reklamcılık pwer reklam expogi

açık hava reklamcılık pwer reklam expogi

 

Çatı Tabelası Nasıl Yapılır?

 

Günümüzde en çok tercih edilen açık hava reklamcılığından birisi de hiç şüphesiz çatı tabelası dır. Kullanışlı ve uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunması yönüyle tercih edilen bu reklam yöntemi oldukça popülerdir. Marka ve firmalar daha fazla kişiye ulaşmak ve akılda kalıcılıklarını artırmak için çatı tabelası tercih etmektedir. Hafif olması açısından da kolay taşınabilen bu tabelaların yapımında alüminyum malzemeler kullanılmaktadır.

Ürün malzemeleri kişilerin taleplerine göre değiştirilebilmektedir. Alüminyum yerine paslanmaz çelikle de tabela üretimi yapılabilmektedir.

 

 

https://www.powerreklam.com/paslanmaz-tabela/

 

https://www.expogi.com/kategori/reklam/acik-hava-reklam-tabela/

 

 

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |