ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Accascup

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
38 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mahmut Akkaş
  • ADRES: OSB – Hürriyet Mahallesi, Saksağan Sk. No: 39 Esenyurt / İSTANBUL
  • TELEFON: 0850 259 00 40
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: https://accascup.com/
  • E-POSTA: info@accascup.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+2 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

OSB – Hürriyet Mahallesi, Saksağan Sk. No: 39 Esenyurt / İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Karton ve Plastik Bardak  Kapak

Karton ve Plastik Bardak Kapak

 

 

 

Accascup

 

ACCASCUP tek kullanımlık karton ve plastik bardaklar serisini üreten profesyonel bir üretim şirketidir. Şirket, en gelişmiş üretim ekipmanlarına, verimli üretim hatlarına, kaliteli ürünleri kaliteli hizmetle hızlı temin edebilen ve güvenilir bir yönetim ekibine sahiptir. ACCASCUP kağıt ve plastik bardağı gıda ile temas açısından güvenlidir. ACCASCUP, güvenli ve parlak ambalajlamayı sağlayan bir markadır!

 

Karton ve Plastik Bardak Kapak Accascup www.expogi.com (1).

Karton ve Plastik Bardak Kapak Accascup expogi.com (1).

 

Yaratıcı ve Deneyimli Ekip

 

Şirketin yeni ürünleri, yaratıcı ve deneyimli ekibimiz tarafından desteklenen özenli seçimler ve üretimle benzersiz tasarımlardır. Her ürün, müşterilerin beklentilerini ve memnuniyetini aşmak için en kaliteli ürünleri, mükemmel ve güvenilir hizmetleri sunmaktadır. ACCASCUP çevre dostu bir şirket olduğundan, bardaklarımız çevreye en fazla zarar vermeyen standartların üst düzeyde olmasını sağlar. Karton Bardaklar 4 renk, Plastik Bardaklar 8 renk flexoprint tekniği ile basılmaktadır. Üretim teknolojimiz ve ürünün şekli, bütün kağıt ve plastik bardak grafik tasarımınızda basmamıza olanak tanır.

 

Karton ve Plastik Bardak Kapak Accascup www.expogi.com (1).

Karton ve Plastik Bardak Kapak Accascup www.expogi.com (1).

 

Karton ve Plastik Bardak Kapak Serisi

 

ACCASCUP size karton ve plastik bardak serisi, kapak, bardak kolları, bardak tutacağı gibi birinci sınıf paketleme ürünleri sunmaktadır. Hizmet ve uzmanlığımızın birincil alanı, müşterilere, öğelerini etkili bir pazarlama aracı olarak hareket ettirmek ve işletmeler için niş bir görüntü oluşturması için kişiselleştirmelerinde yardımcı olmak için sunduğumuz özel tasarlanmış çözümler. Bardaklarınız en kaliteli malzemelerle üretilmektedir.

 

Karton ve Plastik Bardak Kapak Accascup www.expogi.com (1).

Karton Bardak Kapak Accascup www.expogi.com (1).

 

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışı

 

Kahve ve plastik bardağı aksesuarları gibi kapaklar, karıştırıcı, bardaklık vb.; tüm talepleriniz ACCASCUP  Karton ve Plastik Bardak Kapak tarafından gerçekleştirilir. Tüm tasarım, üretim ve teslimat süreçlerini daha kolay hale getirir ve en kısa sürede tamamlarız. Türkiye’nin nerede olursanız olun, size en iyi lojistik hizmetleri ile ürün temin edebiliriz. Ekibimiz, ürünlerin sevkiyatından başlayana kadar ve teslimat sonrasında da sizinle yakın bir gelecekte çalışacaktır. Yenilikçi ve iyi deneyimli profesyonel ekibimiz, müşterilerin ihtiyaçlarına titizlikle bakmaları ve nihai ürünlerin beklentilerine uygunluğunu sağlamak ve onlara karşılık olarak en iyi değeri elde etmelerinde yardımcı olmak için birlikte çalışırlar.

 

Karton ve Plastik Bardak Kapak Accascup www.expogi.com (1).

Karton ve Plastik Bardak Kapak Accascup www.expogi.com

 

Karton Bardak

 

Karton bardak serimiz 4oz ve 16oz arasında değişen çeşitli boyutlara sahiptir. Hem sıcak hem de soğuk içecekler için özenle üretilen bardaklarımız hem tasarım hem kullanılan malzeme ile son kalitede üretilmektedir. Sıcak ve soğuk içecekler için yüksek bir izolasyon özelliğine sahiptirler.

 

İçecekler ile teması güvenli olan ACCASCUP karton bardakları GEROGİA PASİFİC adlı kağıttan üretilmektedir. Karton bardak üretiminde kullandığımız kağıt türü FSC ™ (Forest Stewardship Council) sertifikalıdır. Karton bardaklarımız biyobozunur PLA malzeme ile kaplanmıştır. Eğer baskılı karton bardak yaptırılmak istenirse su bazlı mürekkepler kullanılır. Bu teknik özellikleri sayesinde bardaklarımızı hem sıcak hem de soğuk içecekler için güvenle kullanabilirsiniz.

 

 

Karton ve Plastik Bardak Kapak Accascup www.expogi.com (1).

Plastik Bardak Kapak Accascup www.expogi.com (1).

 

Plastik Bardak

Plastik bardak üreticileri arasında benzersiz tasarımları ve deneyimli ekibi ile güvenilir hizmetler sunan ACCASCUP, profesyonel bir üretim şirketidir. Piyasadaki benzersiz, yüksek kalitede Tek Kullanımlık içecek bardağı sunuyoruz. PET, PLA, PP ve PS’de çok çeşitli şeffaf plastik soğuk içecek kapları üretiyoruz. Accascup bardakları birinci sınıf hammadde ve üstün teknoloji kullanarak üretilmektedir.

 

 

Karton ve Plastik Bardak Kapak Accascup www.expogi.com (1).

Plastik Bardak Kapak Accascup www.expogi.com (1).

 

Türkiye’nin Her Yerine Plastik Bardak

 

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan ACCASCUP Karton ve Plastik Bardak Kapak , kullandığı benzersiz teknoloji ile plastik bardak üreticileri arasında müşterilerin beklentilerini her zaman titizlikle karşılamaktadır. ACCASCUP, 180cc , 300cc, 400cc ve 500 cc ebatlarda plastik bardak ve plastik fincan üretmektedir. Çevre dostu şirket olan ACCASCUP, plastik bardak üretirken çevreye zarar vermeyen teknoloji kullanmaktadır. Türkiye’nin her yerine plastik bardak lojistiği sağlayan ACCASCUP, tüm süreçleri büyük bir titizlikle yürütmektedir.

 

Linkler

 

https://accascup.com/blog/

 

https://www.expogi.com/kategori/ambalaj/

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.