ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD ABC Deterjan

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
252 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet Özer
 • ADRES: Rüzgarlıbahçe Mah. Kavak Sokak, SMART Plaza B Blok No:31 Kat:4 34805 Beykoz İSTANBUL
 • TELEFON: 0 (216) 537 71 40
 • FAX: 0 (216) 380 17 38
 • GSM: Belirtilmemiş
 • WEB SİTESİ: http://www.abcdeterjan.com.tr
 • E-POSTA: info@abcdeterjan.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+9 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Rüzgarlıbahçe Mah. Kavak Sokak, SMART Plaza B Blok No:31 Kat:4 34805 Beykoz İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Temizlik Ürünleri

Temizlik Ürünleri

 

 

 

ABC Deterjan San. ve Tic. A.Ş.

 

ABC Deterjan, Türkiye’nin ve bölgenin en deneyimli ve en güçlü temizlik ürünleri üreticilerindendir.

ABC Deterjan temizlik ürünleri, 1972 yılında yurtiçi ve uluslararası pazarlara kimyasal hammadde üretmek üzere %100 yerli sermaye ile kurulmuştur. İlk deterjan ana hammaddesi üretimini de 1974’te, Osmaniye’nin Bahçe ilçesindeki tesislerinde gerçekleştirmiştir. Mamul ürün üretimine geçme kararının ardından, 1970’lerin sonlarında krem deterjan, 1985 yılında ise toz deterjan üretimi başlamıştır.

 

ABC Temizlik ürünleri www.expogi.com (1).

ABC Temizlik ürünleri www.expogi.com (1).

 

En Deneyimli ve En Güçlü Temizlik Ürünleri

 

ABC Deterjan günümüzde Türkiye’nin ve bölgenin en deneyimli ve en güçlü temizlik ürünleri üreticilerindendir. Hızlı ve istikrarlı büyümemizin ardında, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımız, insan kaynakları yatırımlarımız ve toplam kalite anlayışına dayanan kurumsal politikalarımız yatmaktadır. Sektördeki konumumuzu koruyabilmek ve daha da ileriye götürebilmek amacıyla sürekli olarak çağdaş yenilikleri izlemekte ve bu yeniliklerimizi süreçlerimize ve teknolojilerimize uygulamaktayız.

 

ABC Temizlik ürünleri www.expogi.com (1).

ABC Temizlik ürünleri www.expogi.com (1).

 

Toz Deterjan Üretimi

 

Toz deterjan üretiminde, sistem ve süreç verimliliğini sağlamak üzere “sürekli üretim prosesi” uygulanır. Bu sistemde katı ve sıvı hammaddeler çok hızlı kimyasal reaksiyonların meydana geldiği bir karıştırma tankı içerisinde karıştırılarak krem kıvamında bir çözelti haline getirilir. Bu çözelti kurutma kulesinde optimum bir ısıda kurutularak temel toz deterjana dönüştürülür.

Elde edilen bu ham deterjana çok hassas ekipmanlar ile temizleme performansını artıracak hammaddelerle parfüm eklenir ve paketlenir. Üretimimizin her aşaması, bilgisayar destekli otomasyonla izlenir.

 

ABC Temizlik ürünleri www.expogi.com (1).

ABC Temizlik ürünleri www.expogi.com (1).

 

Kimyasal Yarı Mamul Üretimi

 

Kimyasal yarı mamul üretim tesislerinde hem temizlik ve hem de kişisel bakım ürünlerinde kullanılan kimyasal ham madelerin üretimleri yapılır. Bu üretimler, üç ayrı tesiste ve aynı toz deterjan üretiminde olduğu gibi tam otomasyon sistemi ile gerçekleştirilir. Üretim, gerek ürün kalitesini ve gerekse de çevre ve iş emniyetini azamide tutmak amacıyla tümüyle kapalı sistemde ve el değmeden yapılır.

Tesislerimizde üretilen kimyasal yarı mamuller kendi üretimlerimizde kullanılmalarının yanı sıra kimya ve tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmalara da satılır.

 

ABC Temizlik ürünleri www.expogi.com (1).

ABC Temizlik ürünleri www.expogi.com (1).

 

Kozmetik Üretimi

 

Üretim, iki ayrı kozmetik üretim tesisimizde, hijyenik şartlarda, gerek formülasyon hazırlama, gerekse de dolum ve paketleme aşamalarında kapalı sistemde ve el değmeden yapılır.

Kozmetik üretimler için “İyi İmalat Uygulamaları – GMP” prosedürü izlenir. Bu prosedürde insan sağlığı ile ürün ve üretim güvenliğini etkileyen tüm parametrelerin nasıl kontrol altında tutulacağı belirlenmiştir. Bu bölümde çalışan personel, iş kıyafetinden üretim tesisine giriş standartlarına kadar “İyi İmalat Uygulamaları” konusunda eğitimli olmak ve bu eğitimleri dönemsel olarak tekrarlamak zorundadır.

 

https://www.abcdeterjan.com.tr/urunler/

https://www.expogi.com/kategori/temizlik/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.